banner851

banner614

TRANSFERLER DEVAM EDİYOR

banner619

Beyköy Belediyespor'un basın sözcüsü Demet Günday transferlere devam ettiklerini belirterek gerçekleştirdikleri transferleri açıkladı.

banner846
Spor 06.08.2015, 13:50
1198
TRANSFERLER DEVAM EDİYOR
banner844
2015-2016 sezonunda Bölgesel Amatörde mücadele edecek olan Beyköy Belediyespor'da transferler devam ediyor.
Beyköy Belediyespor basın sözcüsü Demet Günday haber merkezimize transferlerle ilgili yaptığı açıklamalarda Beyköy Belediyespor olarak iç transferde Mert, Selman, İsmail, Mustafa, Mehmet, Dış transferde Düzcespor'dan Ufuk ve Hüseyin, Arifiye Kalaycıspor'dan Hüsami, U 21 Karabükspor’dan Şafak, İstanbul’dan Cebrail, Manisa Belediye’den İbrahim, Niğde 'den Mustafa, , Gölyakaspor'dan Hasan, Akçakocaspor'dan Soner, Gölyakaspor'dan İsmail, Sultanbeyli Belediyespor Habur'u Transfer ettiklerini ve teknik ekibin istediği oyuncuları imkanları dahilinde takıma dahil edeceklerini söyledi.
Günday çalışmaların devam ettiğini bir hafta içinde transferlerin biteceğini ifade etti. Beyköy Belediyespor Basın sözcüsü Demet Günday 15 Ağustosta Kongrenin olacağını belirterek daha resmi olarak da görev almadıklarını ama resmi görevde gibi arkadaşlarla görev bölümü dağılımı ve yürüttüklerini söyledi.
Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu