banner851

banner614

TRANSFERLER DEVAM EDİYOR

2015-1016 Sezonunda bölgesel Amatörde mücadele edecek olan Beyköy Belediyespor'da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.Başkan Abdullah Çalışkan yaptığı açıklamalarda birkaç transfer daha gerçekleştireceklerini dile getirdi.

banner619
Spor 10.08.2015, 13:09
858
TRANSFERLER DEVAM EDİYOR
 15 Ağustosta yapılacak kongrenin ardından Başkan olmasına kesin gözüyle bakılan Düzceli İş adamlarından Abdullah Çalışkan ve yönetimi transfer çalışmaları hakkında haber merkezimize bazı açıklamalarda bulundu.
Çalışkan, Beyköy Belediyespor kulübü olarak ilk önce tesisleri yenilediklerini  ve oyuncuların  rahat edebilecekleri bir ortam sağladıklarını söyledi. Başkan Çalışkan 1.haftalık çalışma ve seçmenin  ardında oyunculara  iki gün izin verdikleri bugün itibariyle çalışmalara başlayacaklarını belirterek Salı günü kendi tesislerinde 10 günlük kampa girip çalışmaların günde iki antrenman şeklinde devam edeceğini belirtti.
Beyköy Belediyespor kulüp Başkanı Abdullah Çalışkan transferlerle ilgili ise teknik ekibin isteği doğrultuda çalışmaların devam ettiğini imkanları dahilinde oyuncu aldıklarını belirterek çok genç bir ekip yaptıklarını ve bu gençlerin arasına 3 veya 4 tecrübeli oyuncu kattıklarını söyledi.
 Başkan Çalışkan bir kaleci birde sol öne oyuncu baktıklarını  imkanlarına uyan oyuncuları alacaklarını ifade ederek en zor transferin kaleci olacağını dile getirdi.
Beyköy Belediyespor kulüp Başkanı Abdullah Çalışkan 19-20 Eylülde müsabakaların Kaynaşlı sahasında başlayacağını söyledi.
Beyköyde bulunan sahanın bitmesi halinde ikinci yarı sahalarında oynayabileceklerini dile getirren Çalışkan Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç!a yönetimine katkılarından dolayıda teşekkür etti.
Yorumlar (0)