banner851

banner614

TRİBÜN ŞEKLİNİ ALIYOR

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Şehir Stadyumunda son 12 yıldır yapılmayan ve 1 sene içinde çalışmaları yapılarak inşaatına başlanan tribün son şeklini almaya başladı.

banner619
Spor 24.09.2012, 15:18
225
TRİBÜN ŞEKLİNİ ALIYOR

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Şehir Stadyumu tribün inşaatı devam ederken, tribün gün geçtikçe ortaya çıkıyor. Son 3 aydır Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’ın takibi sonucunda başlatılan Şehir Stadyumu yenileme çalışmaları hummalı bir şekilde sürüyor. Daha önce sadece çelik direkleri bulunan tribünde artık taraftarların oturacağı bölümler de eklenince tribün kendini göstermeye başladı. 2600 kişilik tribün, heybeti ile Düzcelilerin özlemle beklediği stadyuma renk katarken rakip takımların da korkulu rüyası olacak.

Öte yandan şantiye alanına dönen 18 Temmuz Şehir Stadyumunda çim sahanın drenajı yapıldıktan sonra torfu atılarak çim ekimi yapılacak. Ekipler çimlerin daha iyi ve hızlı bir şekilde çıkmasını sağlayan torfu malzemesini sahaya seriyor. Sahanın yarısı torfu malzeme ile dolduruldu. Stadyumun tamamı doldurulduktan sonra makine ile çim ekilerek, stadyumun doğal çim ile bürünmesi beklenecek.

banner844
Yorumlar (0)