banner851

banner614

TÜM DÜZCE TEK YÜREK OLDU

Temsilcimiz Düzcespor Kırıkkale B.A. karşısında oynadığı iyi oyunun karşılığını 2-1’lik skorla kazanarak aldı. Düzce’de alınan bu galibiyetle birlikte şehirde şampiyonluk şarkıları söylenmeye başladı.

banner619
Spor 08.01.2021, 10:49
1693
TÜM DÜZCE TEK YÜREK OLDU

Temsilcimiz Düzcespor, son haftalarda alığı seri galibiyetlerle TFF 3. Lig 4.Grupta 4. sıraya yükseldi. İlk yarının son maçında Kırıkkale B.A. takımı ile deplasmanda karşılaşan kırmızı lacivertliler karşılaşmadan 2-1’lik skorla ayrılarak lider ile arasındaki puan farkını 2’ye indirmeyi başardı. Galibiyet ile dönen temsilcimiz Düzcespor’da taraftarlar şampiyonluk şarkılarını söylemeye çalıştı.

ŞİMDİ KENETLENME ZAMANI

Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu, kulübün 6-7 milyon lira borcunu ödeyerek Düzcespor’u Türkiye’de borcu olmayan ilk üç takım arasına sokarak büyük bir başarı elde etti. Şampiyonluk şarkıları söylenen Düzce ilinde tam kenetlenme zamanı olduğunun altını çizen spor adamları tarafından “Düzce şimdi kenetlenmez ise ne zaman kenetlenecek?” ifadesi kullanıldı. Tüm siyasi başkanlar, oda başkanları, organize müdürlükleri, ilçe belediye başkanları, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü etrafında birleşerek Düzcespor’a katkı yapmaları gerekir denildi. Spor adamları tarafından Düzcespor taraftarlarının içinde 4 büyük takımları tutan ve siyasi görüşlerinin farklı olan kişilerin bulunduğunu ama konunun Düzcespor olduğunda bir araya gelebilecekleri vurgulandı. Bu durumdan yola çıkılarak aynı şekilde Düzce’de bulunan siyasilerinde Düzcespor için bir araya gelebileceği belirtildi.

Yorumlar (3)
Kaptan81 9 ay önce
Yönetim değişikliği duzcesporu ileriyedogru ufkunuacti deplasmana giderken araç bulunamıyordu taraftarlar aralarında para topluyordu emir kirazın burda duzcesporua büyük emeği geçmiştir iyi olması için kar çamur demeden deplasmandaydi taraftarla unutulnamali iyiki varlar derim
Mehmet arı 9 ay önce
Başkan Faruk özlü bu sese kulak verir artık.
hamza 9 ay önce
Duzcespor kazaninca bundan faydalanmak isteyen bir siyasi orgut bunun baska bir aciklamasi olamaz