banner851

banner614

TÜM DÜZCELİ’LER DAVETLİ

Bir süredir Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği ve yoğun ilgi gören “Düzce Yürüyor, Yüzler Gülüyor ”projesi kapsamında bu haftaki etkinlik Kent Ormanı Doğal Parkurunda gerçekleştirilecek. Projenin hayata geçirilmesinden bu güne kadar olan yürüyüşlere, spor ve doğaseverlerin ilgilisi her geçen gün artıyor. Yürüyüşlere ailecek katılımın olması ise memnuniyet verici olarak değerlendiriliyor.

banner619
Spor 26.08.2021, 10:41
211
TÜM DÜZCELİ’LER DAVETLİ

Geçtiğimiz hafta sonu Kaynaşlı ilçemiz sınırlarındaki Yeşiltepe Köyü Çamlıpınar Doğal Parkurunda yapılan yürüyüşte ise katılımcılar ayrıca sportif faaliyetlerde bulundular ve hep birlikte doğal ortamda piknik yaparak, günün tadını çıkardılar.

YÜRÜŞ KENT ORMAN’DA GERÇEKLEŞECEK

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından başlatılan “Düzce Yürüyor, Yüzler Gülüyor” projesine halkımızdan yoğun ilgi görüyor ve katılımcıların sayısı hızla çoğalıyor. “Düzce Yürüyor, Yüzler Gülüyor” projesi kapsamında bu haftaki yürüyüşün güzergâhı belli oldu. Pazar günü olan etkinlik Kent Ormanı Doğal Parkurunda gerçekleştirilecek.

TÜM DÜZCELİ’LER DAVETLİ

29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 09.00’da başlayacak olan etkinliğe tüm Düzceli'ler davet edildi. Buluşma noktaları saat 09.00’da Kent Ormanı Doğal Parkuru Girişi ve 08.30’da Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü binası önü olarak belirlendi.

HABER: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (1)
MEHMET 1 ay önce
Spor demek sağlık demektir. Hele hele temiz havada yapılıyorsa tadından yenmez.Sosyallesme içinde ideal bir ortam. Güzel bir organizasyon. Katkısı olanlara teşekkürler. Devam etmesi dileği ile...