banner851

banner955

TÜM DÜZCELİ’LERİN DESTEĞİNİ BEKLİYOR

Türkiye Kadın Futbol 3. Liginde ilimizi başarıyla temsil eden ve oynadığı maçlarda sadece bir mağlubiyet alarak 21 puanla grubunda şampiyon olan Kadın Futbol Takımımız 2. lige yükselmek için play-off müsabakalarına katılacak. İlk maçını I Grubu 2’si olan Konya Ülkü’m Spor Kadın Futbol Takımıyla oynayacak olan Bizim Kızlar, bu maçtan galip ayrılırsa, Çanakkale Dardenelspor- Uşak 64 maçının galibi ile final maçı oynayacak. Düzce Kadın Futbol Takımının hedefi; Düzcespor’dan sonra bir 2. Lig takımını Düzce’ye kazandırmak. Bizim Kızlar yapacakları 2 maç için tüm Düzce’den destek bekliyor.

Spor 10.05.2022, 17:47
754
TÜM DÜZCELİ’LERİN DESTEĞİNİ BEKLİYOR

Türkiye Kadın Futbol 3. liginde Düzce’yi başarıyla temsil eden Düzce Kadın Futbol Takımı, 2. lige giden yolda play-off maçları oynayacak.  H grubunda tüm rakiplerini geride bırakarak 21 puanla şampiyon olan Düze Kadın Futbol Takımımız 19 Mayısta ilk maçına çıkacak. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yeri ve saati önümüzdeki günlerde belli olacak ilk maçtaki rakibi ise I Grubunun 2’ncisi olan Konya İli temsilcisi Ülkü’m Spor Kadın Futbol Takımı. Bizim Kızlar play-off grubunda oynayacakları Konya Ülkü’m Sporu elemeleri halinde final maçı oynamayı hak edecekler. 

2. LİG’DE BİR DE KADIN FUTBOL TAKIMI OLSUN

Düzce Kadın Futbol Takımının 22 Mayısta oynayacakları final maçı, Çanakkale Dardenelspor- Uşak 64 karşılaşmasının galibi ile olacak. Bizim Kızlar her iki maçı da kazanmaları halinde Düzcespor’dan  sonra Düzce iline 2 defa bir 2. lig takımı kazandıracak.

“DÜZCELİ’LER BU TAKIMA SAHİP ÇIKSIN”

Düzce Kadın Futbol Takımı yönetimi, teknik heyeti ve sporcuları, her iki maçtan galip ayrılarak 2. Lige çıkacaklarını inandıklarını belirterek, bu yolda Düzcelilerin kendilerine destek olmalarını beklediklerini ifade ettiler.   

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız