banner851

banner955

TÜM MAÇLAR 1 HAFTA SONRAYA KAYDIRILDI

Düzce Amatör Küme maçları da diğer Türkiye’deki ligler gibi kar engeline takılarak bir hafta sonraya kaydırıldı. Düzce Amatör Spor Kulüpleri Başkanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu il Temsilciliği bir toplantı yaparak, Düzce’yi de etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle hafta sonu oynanması gereken tüm amatör maçların bir hafta sonraya kaydırılmasına karar verdi. Amatör maçlarını bir hafta sonraya kaydırılmasıyla ilgili karar kulüplere de bildirildi.

Spor 11.03.2022, 13:27
353
TÜM MAÇLAR 1 HAFTA SONRAYA KAYDIRILDI

17 AMATÖR MAÇ OYNANACAKTI

Çarşamba gününden itibaren Türkiye’de başlayan yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları ilimizi de etkisi altına alınca, hafta sonu oynanması gereken tüm  amatör maçlar da diğer ligler gibi  bir hafta sonraya kaydırıldı. Düzce Amatör Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı ve  Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilciliği bir toplantı yaparak, ilimizi de etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle başta ulaşımın aksaması  olmak üzere sahaların da karla kaplanmasını göz önüne alarak hafta sonu oynanması gereken tüm amatör maçların bir hafta sonraya kaydırılmasına karar verdi. Karar,  bu hafta sonu fikstür gereği maçları  olan futbol kulüplerine de 11 Mart Cuma günü itibariyle bildirildi.

Böylece alınan bu kararla,  Düzce Amatör Liglerinde 12 Mart Cumartesi günü ve 13 Mart Pazar günü olmak üzere, oynanması gereken, 3 Süper Amatör Lig play off maçı, 11 tane 1. Amatör Küme  ve 3 tanede U-14 ligi maçı bir hafta sonraya kaydırılmış oldu. 

Haber: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu