banner851

banner955

TÜM SPORSEVERLER BU MAÇTA DESTEK VERMEYE ÇAĞRILDI

Türkiye Kadın 3. Ligi H grubunda yer alan Düzce Kadın Futbol Takımı sezonun ilk yarısının son maçını Düzce’de 9 puanlı grup lideri Boyabat Kadın Futbol Takımıyla oynayacak. Bir hafta bay kalan ve oynadığı 3 maçta 6 puan toplayan Bizim Kızların hedefi ise bu maçta rakipleri Boyabat Kadın Futbol Takımını farklı skorla yenerek puanını 9’a çıkarak ilk yarıyı lider tamamlamak. Düzce Kadın Futbol Takımı yönetimi kurulu, 9 Nisan Cumartesi günü Nurettin Zafer Stadında saat 12:00’de başlayacak maçta Boyabat takımı karşısında sporseverleri kendilerini desteklemeye davet etti.

Spor 08.04.2022, 12:20
320
TÜM SPORSEVERLER  BU MAÇTA DESTEK VERMEYE ÇAĞRILDI

Türkiye Kadın Futbol 3. Ligindeki temsilcimiz Kadın Futbol takımı, sezonun ilk yarısının son maçında 9 puanla lider olan Boyabat Kadın Futbol takımıyla karşılaşacak.  Bir haftayı bay geçiren ve oynadığı üç maçta bir mağlubiyet ve 2 galibiyet alarak 6 puanla 2 sırada yer alan Düzce Kadın Futbol takımının hedefi ilk yarının son maçında rakibi Boyabat Kadın Futbol takımını farklı bir skorla yenerek averaj ile liderliğe yerleşmek.  Düzce Kadın Futbol takımı yönetimi ise sporseverleri kendilerini bu maçta desteklemeleri için çağrıda bulundu. 

Düzce Kadın Futbol Takımı- Boyabat Kadın Futbol Takımı maçı 9 Nisan Cumartesi günü Nurettin Zafer Stadında saat12:00’de başlayacak. Bu grupta 9 Nisan Cumartesi günkü bir diğer maç ise Kastamonu Gücüspor Kadın Futbol Takımıyla Karabük Gençlerbirliği Kadın Futbol Takımı ile karşılaşacak. Grupta Kemerspor son haftayı bay geçirecek.

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız