banner614

TÜRKİYE 2. SİNDEN ZİYARET

banner619

3 Bant Türkiye Bilardo Şampiyonası Finalisti Savaş Bulut, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret etti.

banner846
Spor 27.08.2015, 13:15
419
TÜRKİYE 2. SİNDEN ZİYARET
banner844
Mayıs ayındaErzincan’da düzenlenen 3 Bant Türkiye Bilardo Şampiyonası 2. Etap müsabakalarında finale kadar müthiş bir performans gösteren Savaş Bulut, final maçında Lütfü Çenet ile 40-40 berabere biten maçın sonunda penaltılarla kaybederek Türkiye ikincisi oldu.
 
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret eden Bulut, Düzce’de kendisinin dışında ilk 32’ye girme başarısı gösteren 4 sporcunun daha olduğunu, bunların arkasından gelen 9-10 başarılı sporcunun daha olduğunu fakat bayanlar ve gençler kategorilerinde sporcumuzun bulunmadığını belirtti. Genç ve bayan sporcu yetiştirmek adına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte çalışma başlatma konusunda her göreve hazır olduğunu dile getirdi.
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, sporun her dalında olduğu gibi bilardoda da gençlerimize her türlü desteği vereceğini söyledi ve  Savaş Bulut’u tebrik ederek hediye takdim etti.
 
Yorumlar (0)
14°
kapalı