banner851

banner955

TÜRKİYE’DE İLK DEFA GERÇEKLEŞEN ŞAMPİYONADA BÜYÜK BAŞARI

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunu Aslı Delibal, Antalya’da düzenlenen Ashihara Karate Dünya Şampiyonası’nda iki altın madalya kazanarak Dünya Şampiyonu oldu. Düzce Üniversitesinden yapılan açıklamada, Aslı Delibal’ın şampiyon olmasından duyulan başarıdan gurur duyulduğu ifade edildi.

Spor 07.03.2022, 17:36
165
TÜRKİYE’DE İLK DEFA GERÇEKLEŞEN ŞAMPİYONADA BÜYÜK BAŞARI
banner1032

İKİ AYRI DALDA 2 ALTIN MADALYA

İlk defa Türkiye’de yapılan ve Antalya’da gerçekleştirilen  Ashihara Karate Dünya Şampiyonasına katılan Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Öğretmenliği bölümü mezunu Aslı Delibal  iki ayrı dalda altın madalya kazandı.

DÜNYA ŞAMPİYONUNA DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NDEN BAŞARI DİLEĞİ

 Antalya’da birbirinden çekişmeli müsabakalara sahne olan şampiyonada Milli Takım adına Kata ve Kumite olarak iki farklı kategoride yarışan Aslı Delibal, iki altın madalya ile Dünya Şampiyonu olarak büyük bir başarının sahibi olmasından sonra,Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, “Zorlu mücadeleler sonucunda rakiplerini geride bırakarak başarıya koşan mezun öğrencimiz Aslı Delibal’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Öncü Spor Servisi

banner844
Yorumlar (1)
Muay thai 8 ay önce
Haber internet sitelerinde yayınlanalı neredeyse 1 hafta oldu. Bu ne hı öncü
16
hafif yağmur