banner851

banner614

Turnuva sona erdi

Gül Dostlar Derneği'nin düzenlediği Renklerin Kardeşliği Futbol Turnuvası'nda Grup maçları sona erdi. Yapılan Grup maçlarında Grubunda Mavi Takım B Grubunda da Yeşil takım birinci oldular.

banner619
Spor 10.07.2009, 17:11
188
Turnuva sona erdi

Gül Dostlar Derneği'nin düzenlediği Renklerin Kardeşliği Futbol Turnuvası'nda Grup maçları sona erdi. Yapılan Grup maçlarında Grubunda Mavi Takım B Grubunda da Yeşil takım birinci oldular.

A Grubu

Gül Dostlar Derneği'nin düzenlediği turnuvada A Grubunda Mavi Takım 3 te 3 yaptı. İlk maçında Lacivert Takım ile oynayan Mavi Takım 2-1 kazandı. Daha sonra Sarı Takım ile karşılaşan Mavi Takım maçı 3-1 kazandı. Son maçını Kırmızı Takım ile oynayan Mavi Takım bu maçıda zorlanmadan 4-2 aldı. Grup'ta ikinci olan Lacivert Talkım ilk maçında Mavi Takım'a 2-1 yenildi İkinci maçında ise Kırmızı Takım'ı 3-2 yenmeyi başaran MaviTakım son maç için ümitlendi. Son maçını Sarı Takım ile oynayan ve rakibini 2-0 geçmeyi başaran Lacivret Takım ikincliği garantiledi. Grup'tan çıktı. Oynanan maçlar sonunda Mavi Takım 9 puan ile lider olurken Lacivert Takım 6 puan ile ikinci sırayı aldı.

B Grubu

Yapılan maçlar sonunda B Grubunda ilk sırayı Beyaz Takım aldı. Beyaz Takım ilk maçında Yeşil Takım'a 4-2 yenildi. İkinci maçında ise Turuncu Takım ile oynayan Beyaz Takım bu maçı 5-1 kazandı. Rakibininde puan kaybetmesi sonucu lider olma durumu oluştu. Siyah Takım ile zor bir karşılaşmaya çıkan Beyaz Takım rakibini 2-1 yenmeyi başardı. Yeşil Takım'ın puan kaybetmesi sonucu liderliğe yükseldi. İkinci sırada tamamlayan Yeşil Takım ise ilk maçında Beyaz Takımı 4-2 yendi. Siyah Takım ile 2-2'lik skorla berabere kalan Yeşil Takım son maçını Turuncu Takım ile oynadı.Öne geçmesine rağmen üstünlüğünü sürdüremeyen Yeşil Takım beraberlikle ayrılmak zorunda kaldı.( 4-4) İkinci sırada yer aldı. Maçlar sonunda Beyaz Takım 6 puanla birnci olurken Yeşil Takım 5 puan ile ikinci oldu.

Yarı final maçlarında ise A Grubunda birinci olan Mavi Takım B grubunun ikincisi Yeşil Takım ile oynayacak. B Grubunu birinci tamamlayan Beyaz Takım ise A Grubunun ikincisi Lacivert Takım ile yapacak.

Yorumlar (0)