banner851

banner614

Turnuvada Aksan, Özsoy'u yendi.

Çilimli Belediyesi`nin düzenlediği ve Mustafa Öztürk`ün organize ettiği Olgunlar Turnuvası`nda 2. hafta maçları yapıldı. A Grubunda yapılan maçlarda A.C .Aksan ile Özsoy Cam karşı karşıya geldi.

banner619
Spor 09.06.2009, 19:34
208
Turnuvada Aksan, Özsoy'u yendi.

Çilimli Belediyesi'nin düzenlediği ve Mustafa Öztürk'ün organize ettiği Olgunlar Turnuvası'nda 2. hafta maçları yapıldı. A Grubunda yapılan maçlarda A.C .Aksan ile Özsoy Cam karşı karşıya geldi. A.C Aksan maçı 7-3 kazandı. Karşılaşmaya iyi başlayan A.C Aksan üst üste ataklar geliştirdi. Hızlı hucumuylada dikkati çeken A.C Aksan girdği gol pozisyonlarını değerlendiremedi. Özsoy Cam 4. dakika da geliştirdiği ilk ciddi atağında oyuncusu Taner ile golü buldu. Yediği gole rağmen mücadeleden vazgeçmeyen A.C Aksan rakibi karşısında üstünlük sağladı. A.C Aksan aradığı golü 12. dakika da buldu. Bu dakika içerisinde A.C Aksan oyuncusu İsmail takımın beraberlik golünü attı. Baskısını artıran A.C Aksan rakibine pozisyon vermedi. Özsoy Cam'da forvet sorunu yaşadı. 20. dakika da A.C Aksan yaptığı atakta oyuncusu Nedim rakibini geçerek kaleye şut çekti. Vurduğu top gol oldu. Bu gol ile A.C Aksan ilk kez öne geçti. A.C Aksan üst üste goller atmaya başladı. Isabetli paslarla rakip kaleye gelen A.C Aksan 21 ve 22. dakikalarda yine Nedim ile golü buldu. İlk yarının sonlarına doğru Özsoy Cam oyundan düşmeye başladı. Özsoy Cam oyuncuları arasında anlaşmazlık oldu. A.C Aksan bu durumu lehine çevirmeyi başardı ve 29. dakika da oyuncusu Ömer ile golü buldu. İlk yarı A. C Aksan'ın 4-1'lik üstünlüğü ile sona erdi.

Özsoy Cam'ın çabaları yetmedi

A.C Aksan- Özsoy Cam karşılaşmasının ikinci yarısı hareketli başladı. A.C Aksan ikinci yarının başlarında uzaktan şutlarla gol aradı. Özsoy Cam geliştirdği atağında ceza sahasında yapılan müdahaleye hakem penaltı kararı verdi. Özsoy Cam'da penaltıyı Nazım kullandı. Ancak penaltıyı kaçırdı. Bu kaçan penaltı sonrası A.C Aksan oyuncuları daha da moral buldu ve 37. dakika da A.C Aksan oyuncusu Nedim takımının beşinci golünü attı. Karşılaşma ikinci yarının ortalarında hereketlendi. Özsoy Cam üst üste yüzde yüzlük gol pozisyonlarıdan faydalanamadı. Farklı üstünlüğü yakalayan A.C Aksan rahat oynadığı maçta 45 ve 47. dakikalarda İsmail ile iki gol daha atarak maçta durumu 7-1 yaptı. Karşılaşmanın sonlarına doğru toparlayabilen Özsoy Cam 50. dakika da yaptığı atakta direkten geri gelen topu tamamlayan Uğur oldu. Bu golden iki dakika sonra 52. dakika da Suat ile üçüncü golünü attı. Karşılaşmanın son anlarında Özsoy Cam yüklenirken A.C Aksan yine uzaktan şutlarla etkili olmaya çalıştı. Ancak karşılaşmada başka gol olmadı. A.C Aksan yine bu müsabakayı da farklı kazanmayı başardı.

A.C Aksan: Yavuz, Çetin, Nedim, Kudret, Suat, Ömer, Cihan, İsmail

Özsoy Cam: Arif, Mustafa, Nazım, Ahmet, Suat, Uğur, Murat, Taner

Hakem: Galip Aktaş

Yorumlar (0)