banner851

banner614

TURNUVADA GOL YAĞMURU

banner619

Karşılaşmayı izlemek için her iki takımın taraftarlarının yanı sıra çok sayıda futbol sever ve Düzcespor'da geçmiş yıllarda futbol oynamış Antrenörlük ve yöneticilik yapmış pek çok isim de müsabakada hazır bulundu. Baştan sona renkli ve çekişmeli geçen fi

banner846
Spor 26.06.2014, 18:24
119
TURNUVADA GOL YAĞMURU
banner844

Karşılaşmayı izlemek için her iki takımın taraftarlarının yanı sıra çok sayıda futbol sever ve Düzcespor'da geçmiş yıllarda futbol oynamış Antrenörlük ve yöneticilik yapmış pek çok isim de müsabakada hazır bulundu. Baştan sona renkli ve çekişmeli geçen final musabakasını rakibi Döngellisporu 5-4 yenen Çilimli Hafriyatspor alarak şampiyon oldu. Şampiyon takımda Düzcespor'dan bu sezon forma giyen bazı futbolcularda yer aldı. Birbirinden güzel 9 golün atıldığı final müsabakası sonrası en centilmen takım, Turnuvanın en genç oyuncusu Muhammet Canbıçaklı ve en yaşlı oyuncusu 55 yaşındaki Fefzi Dindar ,en yararlı oyuncu Doğukan Bayraktar , gol kralı Murat Boz ve ikinci olan Döngelli Gençlikspora kupaları ve çeşitli ödüller verildi. 16 takım arasında şampiyon olan Çilimli hafriyadspor takımına kupasını Düzcespor eski başkanı İhsan Çetin verdi. Kupa töreninin ardından her iki takımın oyuncuları ve eski futbolcular hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.



Turnuvanın organizasyonunu gerçekleştiren Mustafa Öztürk, düzcespora sahip çıkılması gerektiğini söyledi.



Öztürk “12.'sünü yaptığımız turnuvamızda her yıl Düzce futboluna hizmet etmek amacındayız. Bizim tek arzumuz Düzcespor'un başarılı günlere dönmesi için bu memleketten para kazanan iş adamlarımızın, zenginlerimizin Düzcespor konusunda tekrar taşın altına ellerini sokmaları. Bu görevden kimse kaçmamalı. Düzce'de kazananlar Düzcespor'a sahip çıkmalı dedi.

 

 

Haber;H.Kaya

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
24°
kapalı