banner851

banner614

Turnuvada yarı final heyecanı

Yığılcaspor'un düzenlediği Futbol Turnuvası'ında yarı final maçları yarın oynanacak.

banner619
Spor 10.07.2009, 17:14
198
Turnuvada yarı final heyecanı

Yığılcaspor'un düzenlediği Futbol Turnuvası'ında yarı final maçları yarın oynanacak. Gruplarında ilk ikiye kalarak yarı finale çıkmayı başaran takımlar, final için mücadele edecekler. Yarı finalde Çamlısupor Er-Bu ile oynarken, Birlik Taksi Mengenspor ile karşılaşacak.

Çamlısuspor:

Yığılca Turnuvası'nda A Grubunda mücadele eden Çamlısupor namağlup birinci olarak çıktı. İlk maçında Özçamlısuspor'u 7-1 yenmeyi başaran Çamlıspor ikinci maçında ise Hacıyerispor ile karşılaştı. Gol düellosu şeklinde geçen maçı Çamlısuspor 3-2 kazandı. Grup'tan çıkmayı garantileyen Çamlısuspor son maçını ise Mengenspor ile prestij karşılaşması haline getirdi Grup'tan namağlup çıkmayı isteyen Çamlısuspor bu isteğini gerçekleştirdi ve Mengenspor'u 4-1 yendi.

Birlik Taksi

Yığılca Turnuvası'nda B Grubunda oynayan Birlik Taksi Gruptan namağlup birinci çıktı. İlk maçında Güneyspor ile oynadı. Rakibini gol yağmuruna tutan Birlik Taksi maçı 11-2 kazandı. İkinci maçında ise Er-bu ile oynayan Birlik Taksi rakibini 3-1 yendi. Grup'tan çıkmayı garantileyen Birlik Taksi son maçını Gençlergücü ile oynadı. Bu karşılaşmayı Birlik Taksi 4-1 kazandı.

Mengenspor

Yığılca Turnuvası'nda yarı finale çıkan takımlardan bir taneside Mengenspor oldu. Mengenspor A Grubunda ilk maçında Hacıyerispor ile karşılaştı. Bol gollü geçen maçı Mengenspor 5-4 kazandı. İkinci maçında Özçamlıspor ile oynayan Mengenspor maçı da 5-2 kazandı. Son maçını Çamlısuspor ile oynayan Mengenspor karşılaşmayı 4-1 kaybetti.

Er-bu

Yığılca Turnuvası'nda yarı finalde Mengenspor'un rakibi olan Er-Bu Grup'tan ikinci olarak çıktı. İlk maçında Gençlergücü ile oynadı. Karşılaşma 3-3 sona erdi. İkinci maçında Birlik Taksi ile oynayan Er-bu maçı 3-1 kaybetti. Son maçını kazanmak zorunda olan ve rakiplerinin de kaybetmesi şeklinde Grup'tan çıkabilecekti. Aynende öyle oldu. Er-bu Güneyspor karşısında 3-0 hükmen galip olurken rakibi de puan kaybetti. Averaj işle Er-bu yarı finale çıktı.

Yorumlar (0)