banner851

banner614

ÜÇ PUAN ŞART OLDU

banner619

Düzcespor 21-04-2021 Çarşamba günü saat 15:00 de Bergama Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Düzcespor bu müsabakayı kazanmaktan başka çaresinin olmadığı puan kaybı yaşandığında play off oynaması kesinleşecek.

banner846
Spor 20.04.2021, 10:20
1371
ÜÇ PUAN ŞART OLDU
banner844

Temsilcimiz Düzcespor 20-04-2021 tarihinde Çarşamba günü saat 15:00 de Düzce 18 Temmuz stadyumunda Bergama Belediyespor’u misafir edecek. Düzcespor’da bütün hazırlıklar biterken maç saatini beklemeye başladı. Düzcespor bu müsabakayı kazanmaktan başka çaresinin olmadığı bilinirken kaybedilecek puan ya da puanlar Düzcespor’a play off oynatacak.

 KİM VAR KİM YOK

Düzcespor’da Nevzat Bilen takıma dönerken bu sefer Metin Sevinç son maçta sarı kart görmesi ile cezalı duruma düştü. Düzcespor Bergama Beledyespor karşısına kalede Orhan savunmada Enver Mutlu, Abdullah Karmil ve Osman Keçelioğlu orta sahada Bulut veya Bilal, Sıddık, Yusuf sağ kenarda Semih sol kenarda Nevzat ileri uçta Ömer Faruk tertibi ile çıkması bekleniyor.

Düzcespor Bergama Belediyespor maç öncesinde teknik direktör Yavuz İncedal takımın başında olacağı tahmin ediliyor. sportif direktör Murat Şhabe ise karantina sürecinin maç sabahı biteceği öğrenildi.

Yorumlar (3)
DÜSÇE SİBOR AL ARTIG 4 ay önce
bu maçı al artıg düsçesiborum.ösledik.bu maçı al.o sene bu sene olsun.hayti bakalım kırmısı şimşekler.
Kazım Karabekir 4 ay önce
%55 yener diye düşünüyorum ama süpriz de olabilir düzcespor süprizleri sever
ERSEL 4 ay önce
Taraftar nasıl inansın bu kadar puan kaybeden takıma...Bence siz futbolcular birbirinize kenetlenip kendinize inanın ve son düzlükte kalan üç maçı alıp üzerinize düşeni yapın ...