banner851

banner614

Üçköprü, hazırlıklara geç başlayacak.

1. Amatör Lig takımlarından Üçköprüspor sezon ile ilgili hazırlıklarında rahat hareket ediyor. Üçköprüspor transfer çalışmalarında net bir aşama kaydetmiş değil.

banner619
Spor 24.06.2009, 19:07
203
Üçköprü, hazırlıklara geç başlayacak.

Transferlerde oyuncularla görüşmeler sürerken, İç transferde ise takımda kadro değişikliğine gidilmesi düşünülüyor. Özellikle gençlere ağırlık verilecek olan Üçköprüspor'da maçlarda çoğunlukla genç kadro ile çıkılması planlanıyor. Gençleşme kadrosunun yanında sezon için antremanlara da Bayram sonrasında başlanılacak.

Transferler konusunun dışında tesisleşmede çalışmalar devam ediyor. Yeterince hız verilemeyen tesisleşmede ise ağır adımlarla yol katedilirken bu sezona yetiştirilemeyecek gibi görünüyor. Ancak antremanlar yapılabilecek. Öncelikli hedef olarak güzel bir futbol oynanmasını planlayan Üçköprüspor gençleri sporu sevdirme doğrultusunda yaptığı gençleştirme kadrosuyla da spor ile bütünleşmeyi planlıyor.

Üçköprüspor geçtiğimiz sezon A Grubunda mücadele etti. 18 Maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik ve 9 mağlubiyet aldı. 19 Puan toplayan Üçköprüspor 29 gol atarken 34 gol yedi. Ligi 6. sırada tamamladı.

banner844
Yorumlar (0)