banner851

banner955

ÜÇÜNCÜLÜK YOLUNDA İLK MAÇ

Sezonun son haftasında deplasmanda Beşiktaş’a 64-63 yenilen Düzce Atletik Kız Basketbol Takımı, 3’ncülük için grubunda 6. sırada yer alan İstanbul Yıldızları Genç Kız Basketbol Takımıyla deplasmanlı olarak iki play off maçı yapacak. Büyük maç 27 Nisan Çarşamba günü İstanbul Taha Akgül Spor Salonu’nda 12.00’de oynanacak.

Spor 26.04.2022, 17:48
518
ÜÇÜNCÜLÜK YOLUNDA İLK MAÇ

Türkiye Basketbol Federasyonu Genç Kızlar Basketbol Ligi A grubu’nda son hafta maçında   deplasmanda Beşiktaş’a 64-63 yenilen Düzce Atletik Kız Basketbol Takımı, 3’ncülük için  grubunda 6. sırada yer alan İstanbul Yıldızları Genç Kız Basketbol Takımıyla  deplasmanlı olarak iki play off maçı yapacak.

İlk play off karşılaşması, yarın İstanbul Taha Akgül Spor Salonu’nda 12.00’de başlayacak. İkinci maç ise iki takım arasında 30 Nisan Cumartesi günü Düzce Bahçeşehir Spor Salonu’nda oynanacak. Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü Kız Basketbol Takımı, bu iki maçta rakibine üstünlük sağlarsa grup 3’lüğünü garantileyerek yarı final için çapraz eşleşme hakkına sahip olacak.

Bu zorlu deplasman için hazırlıklarını hafta boyunca sürdüren Düzce Atletik Kız Basketbol Takımı’nda hedef;  ilk maçtan iyi bir sonuçla ayrılarak Düzce’de bir nevi rövanş havasında olacak 2’nci maç için avantaj elde etmek.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız