banner851

banner614

ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRÜYOR

banner619

Üçköprü spor teknik sorumlusu Yaşar Kavil Kendilerinin de Kaynaşlıspor gibi süper amatörde mücadele ettiğini ancak üvey evlat muamelesi gördüklerini ve destek alamadıklarını ifade etti.

banner846
Spor 14.08.2015, 14:40
1448
ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRÜYOR
banner844
Düzce süper amatör takımlarından Üçköprüspor dertlimi dertli.Üçköprüspor Teknik sorumlusu Yaşar Kavilhaber merkezimize yaptığı açıklamalarda Üçköprüspor olarak maddi açıdan çok kötü olduklarını söyledi
Kavil Kaynaşlı Belediyespor gibi kendilerinin de Düzce süper Amatörde olduklarını ama Kaynaşlı Belediyesinden kendilerine hiçbir yardım yapılmadığı ifade etti.
Üçköprüspor Teknik sorumlusu Yaşar Kavil Kaynaşlı'da üvey evlat olarak görülmenin zor olduğunu ifade ederek kimsenin yardımda bulunmaması gençlerimiz adına hiçte iyi olmuyor dedi.
Kavil  müsabakalara genç bir kadro ile çıkacaklarını ve 2 veya 3 genç oyuncu alıp müsabakalarda centilmence yer alacaklarını belirterek idmanlara da bu hafta başlayacaklarını  söyledi.
kendi sahalarını kendi imkanlarıyla yaptıklarını ifade eden Teknik sorumlu Yaşar Kavil normal çim sahalarının olduğunu burada idman yapmak içinde ışıklandırma çalışması yapıldığını dile getirdi.
Yorumlar (3)
hoca dogru soyluyor 6 yıl önce
Yaşar hoca doğru söylüyor hiç bi r yardım yok ückoprü kendi genç oyuncularla yola devam ediyor.kayanasli bir topçuya verdiği parayı bize verse ligi bitiririz
Erol bayraktar... Kaynaşl 6 yıl önce
geçen yıl o takımın masraflarını kim karşılamış,o sahayı kim bu hale getirmiş,bu sene kime denmişde destek alınamamış..önünde mikrofonu gören salla paça açıklama yapmasın, meydan boş değil..-dikkatinize-
muhtar 6 yıl önce
Köy muhtarının işyerinin su geliri artık alınmaya başlayıp transfer ve diğer klüp giderlerine aktarılsa 2. amatördesiniz :)
22°
parçalı bulutlu