banner851

banner955

VAKIF DURURKEN KOMİSYON KURULDU

Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Düzcespor’un kaderini değiştirmesi için komisyon kurulması, Düzce’de sporun her dalında faaliyet gösteren “Spor Vakfı ne güne duruyor?” sorusunu gündeme taşıdı.

Spor 12.02.2018, 18:41 12.02.2018, 18:55
1870
VAKIF DURURKEN KOMİSYON KURULDU

Sporu geliştirmek amacıyla oluşturulan başta Düzce Valisi ve Düzce Belediye Başkanının da doğal üyesi olduğu Sporu Geliştirme Vakfı dururken, Düzcespor’un içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarılması için yeni bir komisyonun oluşturulması merak uyandırdı.

Yeni bir oluşuma gidildi
18 Ocak tarihinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzcespor Kulüp Başkanı Cihat Algün, siyasiler, STK temsilcileri ve işadamlarının katılımıyla Düzcespor’un yaşadığı ekonomik sıkıntıların giderilmesi için düzenlenen bir toplantı ile komisyon oluşturulmuştu. Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında oluşturulan komisyonun üyelerinin ise, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, işadamları Sadık Dik ve Selahattin Kudu ile AK Parti Ekonomi İşleri Başkanı Cihat Çelik’ten oluşmasına karar verilmişti.

Yönetimin uzun süredir baş etmeye çalıştığı ancak tek başına altından kalkamadığı maddi sıkıntıların yanı sıra bir dönem transfer yasağı ile karşı karşıya olan Düzcespor’un giderek artan problemlerinin sona ermesi için bir masa etrafında toplanan ilgili kesimler, durum değerlendirmesi yaparak çözüm yollarını enine-boyuna tartışmıştı.

Spor’u geliştirme vakfı dururken komisyona gerek var mıydı?
Bütün bu gelişmelerin ardında da merak edilen başka bir konu sorgulamaya açıldı: “Düzce’de bulunan Sporu Geliştirme Vakfı ne güne duruyor?” Düzce’de sporun har dalına destek vermek için halihazırda bulunan; vali ve belediye başkanının da doğal üyesi olduğu vakıf dururken yeni bir oluşuma ihtiyaç olup olmadığı merak uyandırdı.

Vakıf çatısı altında toplanılabilir
Vakfın amaçları arasında ekonomik ve mali açıdan güçsüz durumda olan kulüpleri desteklemek ve güçlendirmek, sosyal ve ekonomik durumlarını düzeltmek bulunuyor. Düzcespor, bu vakıf çatısı altında sıkıntılarından kurtulabilir hatta yeni bir tesise dahi kavuşarak geleceği çok daha iyi bir duruma getirilebilir.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (13)
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Komisyon değil vakıf kurulsa hatta mecliste komisyon kurulsa bu düzceden bişey olmaz..gidin tv de premier lig izleyin adamlar ne oynuyor bee :))) 2 top yapamayan düzcesporu göklere çıkarttınız yok bu sene o sene şu sene bitmedi gitti seneler :)))
yinemi sen 5 yıl önce
selahattin kudu komisyona kapağı atmış ne güzel cepten harcamayınca güzel iş yapar topuzoğlu zamanı gibi bol keseden sonra ödesin düzcespor
HASAN 5 yıl önce
Başbakanın verdiği STADYUM sözü ne oldu yoksa oda mı yalan hikayesine döndü......
Taraftar 5 yıl önce
bırakın vakıfı. Vakıf bu güne kadar Düzcespor ve Düzce'de spor için ne yaptı. Gene birilerini ön plana çıkarmaya çalışıyorsunuz.
burak 5 yıl önce
gerçekten yardımı dokunuyormu ciddi anlamda bedava dağıtılan bilet herşey demek değil geç anlayacaksınız.
Hey 5 yıl önce
Otobüs kampanyası ne oldu
Övgü 5 yıl önce
Alanının en iyileri ve toplumun sevilen güvenilen kişileri bir araya getirilmiş , bu alkışlanması gerekir , Düzce bu isimlerin ve şampiyonluk yolunda DÜZCESPOR un yanında durulması gerekir,Övgüler bakanımıza , valimize ve Beld.Ba
Mahoo 5 yıl önce
Düzcesporun kaderini konuşmak size mi kaldı??
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu