banner851

banner614

VALİ ŞAHİN’DEN ATLETLERE AYAKKABI

banner619

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm takımı sporcularına malzeme ve ayakkabı desteği devam ediyor. Vali Vasip Şahin, atletizm sporcularına ayakkabılarını verdi.

banner846
Spor 22.03.2012, 17:43
213
VALİ ŞAHİN’DEN ATLETLERE AYAKKABI
banner844

Vali Vasip Şahin, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm sporcularına yapılan malzeme desteği törenine katıldı. Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm kros seçmeleri geçtiğimiz hafta yapılarak 40 sporcu seçilmişti. Müdürlük bünyesinde Atletizm Antrenörü Meral Şahin ile birlikte her gün çalışma yaparak turnuvalara hazırlanan kros takımına malzeme desteği yapıldı. Vali Vasip Şahin ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, ile birlikte 40 sporcuya 18 Temmuz Stadyumunda ayakkabılarını verdi. Şahin sporculara ayakkabılarını verdiği sırada, rüzgarlı hava nedeni ile çocukların titrediğini görünce, “ Üşüyeceğinizi bilseydim gelmeyebilirdim” diyerek programı hızlandırdı.

Şahin, atletlerle yakından ilgilenerek onlarla kısa sohbetler yaptı. Şahin, daha sonra atletizm sporcuları ile toplu fotoğraf çektirdi. Atletizm takımına aynı zamanda tişört ve şort da verildi.

Yorumlar (0)