banner851

banner955

VALİ VE BAŞKAN’DAN DÜZCESPOR ZİYARETİ

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, yönetim kurulu başkanlığından istifa eden Cihat Algün’ün ardından Düzcesporlu oyuncuları ziyaret etti. Ziyarette futbolculara maddi ve manevi yanlarında olunacağı belirtildi.

Spor 08.03.2018, 12:19 09.03.2018, 16:18
1743
banner1032

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mustafa Çetinkaya ve İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz bugün Nurettin Zafer Sahası’ndan idman yapan Düzcesporlu futbolcuları ziyaret etti. Düzcespor yönetim kurulu başkanlığından istifasını duyuran Cihat Algün’ün ardından dikkat çeken ziyarette yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verilirken, takımın maddi ve manevi olarak yanlarında olacakları belirtildi.“Başkanımla beraber yeni bir yol haritası çizdik”
Vali Dağlı yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“Biz de sizin her zaman fiili olarak yanınızda olamasak da gönlümüz fiili olarak hep sizinle Bugünden itibaren çok daha fazla sizinle birlikte olacağız tüm katkılarımızla. Başkanımla beraber yeni bir yol haritası çizdik. Bundan sonra Düzcespor’u laik olduğu yere getirmek için hep birlikte uğraşacağız. Bu konuda gayretleriniz gerçekten kayda değer. Bundan sonra da inşallah bunu taçlandıracağız. Burada biz destek olacağız her şeyimizle. Oynayacak olan sizlersiniz. İnşallah güzel bir sonuç alacağız, başkanımla birlikte böyle bir karar aldık."

“Herkesi Düzcespor’u desteklemeye bekliyorum”
Başkan Ay ise, Düzcespor’un bundan sonra maddi ve manevi olarak yanlarında olacaklarını belirterek şöyle konuştu:

“Biz de Sayın Valimizle sürekli Düzcespor’umuz için neler yapabiliriz diye hep değerlendirmeler yaptık. Bugün de sahaya geldik. Biz sporun yanındayız. Ama centilmen bir spor istiyoruz. Sahalarda küfür hakaretler olmasın. Centilmenlik olsun. Yenmek veya yenilmek önemli değil önemli olan spor. Maddi manevi arkadaşların yanındayız. Bütün Düzcelileri de sahaya bekliyoruz. Herkesin Düzcespor’u desteklemeye bekliyorum. Şu anda çok iyi bir noktadayız.”Sporda centilmenlik isteyen Başkan Ay’a Vali Dağlı, “Centilmenlik ve ahlaklı bir şekilde spor da olacak ama şampiyon da olmalıyız. Olacağız ve ona inanıyoruz” şeklinde cevap verdi.

“Sizin maddi ve manevi desteklerinizi bekliyoruz”
Düzcespor Kaptanı Zihni Aydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu ifadelerde bulundu:
“Bu sene sizlerin desteği, bizlerin saha içindeki hırslı mücadelesi ile şampiyonluğu taçlandırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Biz sizden bize destek olmanızı, maddi manevi bizim yanımızda olmanızı istiyoruz. İnşallah bu işi sezon sonunda bitiririz.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (10)
Adil 5 yıl önce
Bu takım kurumlasmadigi müddetçe belediyenin elinde kalır çok yazık
Köse 5 yıl önce
Çare Köse Mehmet. Köse Mehmet tekrar dan başkan olsun Aziz Yıldıım tam destek verir o zaman..
Topçu 5 yıl önce
Eski Belediye başkanının bütün işleri elde kalıyor. Karıştırdı bütün işleri gitti keyif çatıyor.
Aydinpinar 5 yıl önce
Selahattin kudu ebeline ulastı kulüp müdürünüde yanına alır hoca bulurlar....! başkan değiştirirler...! He erol köseeride unutmayın sakin onada orlarda birşey bulursunuz vah benim düzcesporum vah cihat baskan sezon sonuna kadar kalsaydi fil
Düzce li 5 yıl önce
Düzce spora güle güle. Düzce spor bitmiştir.5-6 haftaya Düzce spor diye birşey kalmaz.
önemsiz 5 yıl önce
Belediye Başkanımız ve Valimiz sözünde duracak insanlar.Ancak SelahattinKudunun Düzcespor mazisi sıkıntılı aslında Kaynaşlıda falan yöneticilik yapsa tecrübe kazanır kızmak darılmak yok .ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık daha yakışırdı hiç olmazsa maddi manevi desteği var
R.R. 5 yıl önce
AKŞAM SPOR YAPMAK İÇİN GELDİĞİMİZDE BİLE GÜVENLİK AYAKKABILARA KIYAFETE BAKIYOR SPOR İÇİN UYGUN DEĞİLSE BASTIRMIYOR, SİZE İYİ İZİN VERMİŞLER :)
Mert Yılmaz 5 yıl önce
Eğer seçim yatırımı değilse bende neyim. Şimdiye kadar madem takımı devralacaktında Cihat Başkana niye destek olmadınız. Yalandan kahvaltılar filan havada uçuştu. Söz verdiniz gene yok gene yok. Seçim yatırımı bu başka birşey değil. Takım sahipsiz kalmadı belediye olarak biz sahip çıktık filan diyeceksiniz. Ne stad yaptınız nede takıma sahip çıktınız. Cihat başkan bireysel cebinden dünya kadar para harcadı belediye ne yaptı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık