banner851

banner614

VALİLİKTEN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ

banner619

Düzce Valiliği tarafından organize edilecek olan 19 Mayıs yürüşü ile ilgili olarak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Bıyık, 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı kutlamaları ile ilgili açıklama yaptı. Bıyık, 19 Mayıs Cumartesi günü Gençlik Yürüyüşü düzenleyen Valiliğe destek vereceklerini kaydetti.

banner846
Spor 14.05.2012, 17:56
140
VALİLİKTEN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ
banner844

ASKF Genel Başkanı Erdoğan Bıyık, “ Bu yıldan başlamak üzere 19 Mayıs Atatürk ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çok farklı bir biçimde kutlanmaya başlanacaktır. Belli İllerin Dışında stadyumdaki resmi geçitler ve devlet büyüklerimizin yaptığı konuşmalar, gençlerimizin okuduğu şiirler dışında bayramın asıl sahipleri olan gençler ve sporcular onların anne ve babaları kardeşleri gerçek bir bayram havası içinde yapacakları çeşitli etkinliklerle sokakları dolduracak, yürüyüşler yapacaklar, yapacakları sportif etkinlikler gençlik oyunları ile bir festival havasına dönüştürülerek coşkuyla kutlayacaklardır.” Dedi.

Bu etkinlikler çerçevesinde ASKF olarak program düzenleyeceklerini belirten Bıyık, “Salı günü 09:30 da çelenk sunma ve Cumartesi günü 09:30 da Cedidiye Camii önünden başlayarak Anıt Park ta son bulan gençlik yürüyüşüne tüm gençlerimiz, Amatör sporcularımız, idarecilerimiz ve tüm Düzce halkımızı bekliyor, bu önemli milli bayramımızı kutlamaya davet ediyoruz.” Dedi.

HABER: H.İŞCAN

Yorumlar (0)