banner851

banner614

VERİLEN SÖZLER YERİNE GELMEDİ!

banner619

Maddi imkansızlıkları devam eden Bal ligi temsilcimiz Beyköy Belediyespor için Beyköy Belediyespor taraftarlarının Beyköy esnafından ve iş adamlarından maddi yardım topladığı öğrenildi.

banner846
Spor 09.11.2017, 12:33
510
VERİLEN SÖZLER YERİNE GELMEDİ!
banner844

Salı günü idmana çıkmayan Beyköy Belediyespor oyuncuları, çarşamba günü yapılan idmanlarda hazır bulundu. Öte yandan Beyköy Belediyespor taraftarlarının kendi aralarında esnaflardan ve Beyköy iş adamlarından kulübe maddi destek sağlamak için yoğun çalışma yaptığı bilgisine ulaşıldı. Alınan bilgiye göre Beyköy Belediyespor Eski Başkanı Abdullah Çalışkan’ında kulübe maddi destek verecek. Beyköy Belediyespor taraftarları verilen bazı sözlerin yerine gelmediğinden şikayet ederek, oyuncuların haklı olduğu söyledi. Karakterli oyuncu grubu olduğunu ifade eden taraftarlar, “Bizler elimizden geleni yapacağız ama burada kulüp için verilen sözler var. Bu sözler nereye gitti?” sorusunu sordu. Eski Başkan Abdullah Çalışkan ise “Kimse merak etmesin. Gerekirse elimizi değil gövdemizi ortaya koyarak Beyköy Belediyespor'a sahip çıkarız” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (9)
Alo81 4 yıl önce
Önce merkez camiinin İlk iki safini doldurun. Köy statüsünden mahalle statüsüne alcam sizi. 82 diyo bide
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Kimse kimseyi germiyor hepimiz eleştiri yapabiliriz sende beni eleştiriyorsun veya başka şeyleri sadece saygı çercevesinde olduktan sonra problem yok ama inatla ısrarla 82 :))
81 4 yıl önce
kazım karabekir rumuzlu yorumların ortam germekten baska bırsey degıl..
Kazım Karabekir 4 yıl önce
kaynaşlılı kardeş anva çöp toplarsınız tamam mı.Ayrıca beyköy kaynaşlı maçına bekleriz ölümüne 82
81 4 yıl önce
82 he birakin bu isleri hepimiz duzceliyizbeyenmeyen gitsin
Kazım Karabekir 4 yıl önce
zoruna giden düzce biz memnunuz 82"den ok
Amatör sporcu 4 yıl önce
Yürü ve apo başkan adam gibi adam gerçek beykoylu
Beyköy 82 4 yıl önce
Çok ya,zık sezon öncesi TV.de Beyköy bldspor yanındayız diyen Osman kılıç şimdi nerde ben karışmam bana gelmeyin diyor..sen Beyköy Bld baskanisin kim bu takıma maddi yardım yapacak yilgilcami yapacak encumenler takım kapansın diyorsunuz ayip
Kaynaşlı 4 yıl önce
Sırf rumuzuna tav oldum hee, Beyköy 82 ne la; daha düne kadar çöpünüzü biz alıyoduk. şimdi Düzce'ye mi rakip oldunuz.Bu kafayla daha çok para toplarsınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın