banner851

banner614

VİTOR PEREİRA: "FUTBOL KARİYERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, futbolcularından sürekli reaksiyon beklediğini belirterek, "Yaptığınız antrenmandan keyif alın, zaman çok çabuk geçiyor, futbol kariyerinizin kıymetini bilin" dedi.

Spor 08.07.2021, 11:28
390
VİTOR PEREİRA: "FUTBOL KARİYERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN"

Yeni sezon hazırlıklarını Düzce’nin Kaynaşlı ilçesindeki Topuk Yaylası’nda sürdüren Fenerbahçe’de Teknik Direktör Vitor Pereira’dan oyuncularına reaksiyon talimatı geldi. Hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdüren Fenerbahçe’de Portekizli teknik adam, oyuncularına sürekli uyarılarla müdahale ediyor.

Maç esnasında top kaptırmaktan korkmamaları gerektiğini ancak topu kaybedince mutlaka reaksiyon göstermeleri gerektiğini vurgulayan Pereira, pas hatası yapmanın kendisi için bir hata olmadığını ancak topu kaybedince reaksiyon göstermemeyi asla tolere etmeyeceğini oyuncularına iletti. Bu doğrultuda agresif bir takım olmaları gerektiğini sarı-lacivertli ekine anlatan Pereira, aynı zamanda keyif de almaları gerektiğini söyledi.

Pereira, “Yaptığınız antrenmandan keyif alın, zaman çok çabuk geçiyor, futbol kariyerinizin kıymetini bilin” sözleri ile antrenmandaki performansları için futbolcularını tebrik ederken, oyuncular da hocalarına alkışlarla karşılık verdi. (İHA)

Yorumlar (0)