banner851

banner955

VOLEYBOL OKULUNA YOĞUN İLGİ VAR

Düzce Fenerbahçe Voleybol Okulu’nun Düzce’deki yetenekli gençlerin yetişmesi amacıyla açtığı kurslara yoğun ilgi var. Gençler, yıldızlar, küçükler, midi ve mini yaş grubundaki kızlara yarının yıldızları olmaya imkân sağlayan okulda, yenilenen eğitimci kadrosuyla haftanın belirli günlerinde antrenmanlar ve eğitimler sürdürülüyor.

Spor 22.11.2021, 14:28 22.11.2021, 15:04
863
VOLEYBOL OKULUNA YOĞUN İLGİ VAR

Düzce Fenerbahçe Voleybol Okulu, bu spor dalında yarının gençlerini eğitmek amacıyla açtığı kurslara Düzceli çocuk ve gençler yoğun ilgi gösteriyor.

Yarının yetenekli kız sporcuların yetişmesi ve Türk sporuna kazandırılmalarını amaçlayan voleybol okulunda eğitimci kadrosu da yenilendi.

Nuh Yüksel’in okul sorumlusu olarak görev yaptığı Fenerbahçe Voleybol Okulu’nda, Bünyamin Kahraman Koordinatör görevi yaparken Esra Tahiroğlu, Elanur Türk, Ertan Dudak ve İbrahim Düzgün ise eğitmen olarak görev alıyor.

Okul Sorumlusu Nuh Yüksel, genç takım, yıldız takım, küçükler takımı, midi takımı ve minikler takımında eğitim veren, Kızlar Voleybol Okulu’nun amacının, Düzce iline ve Türkiye’mize başarılı sporcular yetiştirmek olduğunu ifade etti.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız