banner851

banner614

VOLEYBOLDA RAKİPLER BELLİ OLDU

banner619

2015-2016 sezonunda ikinci lig A grubunda mücadele edecek olan Düzce Belediyespor Voleybol takımının rakipleri belli oldu.

banner846
Spor 13.08.2015, 15:38
443
VOLEYBOLDA RAKİPLER BELLİ OLDU
banner844
 4 Ekim tarihinde birinci devresi başlayacak olan ligde Düzce Belediyespor'un grubunda şu takımlar bulunuyor. Adana takımı Algomedspor, Afyon Belediyespor, Ankara Maliye okulları, Ankara PTT, Bursa Tofaşspor, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Isparta Sportif Gençlik, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, İstanbul Okyanus Koleji, İzmir Altekma, Konya Büyük Şehir Belediyespor, Konya Seydişehir Belediyespor ve Manisa Kula Belediyesi.
Düzce Belediyespor ilk maçını kendi sahasında Ankara PTT ile oynayacak. İkinci lig maçları birinci devresi 4 Ekim, ikinci devresi ise 13 Ocak tarihinde başlayacak.
Yorumlar (9)
Düzcesporlu 6 yıl önce
Aynı şekilde 1.ligin kapısından dönen temsilcimize sahip çıkan yok. Bir omuz atılsa 1.lige çıkacaz yahu
Aymazlık 6 yıl önce
4 ekimde lig Başlıyor. Orta da hiç bir şey yok. Hatun Hanımı tebrik ederiz. En hafif tabiri ile bu durumun adı aymazlık, ciddiyetsizlik, cehalet. Basketbola gösterdiğiniz ilginin yüzde birini voleybola göstermediniz.
Yönetime 6 yıl önce
pzt, Salı, çrşba Bayramcı da final oynanacak. Gelinde oyuncu bakın takıma transfer yapın. Size ancak bu yakışır.
Sporcu 6 yıl önce
voleybol Takım''ı kendini iddaa dan finanse ediyor. Yani geliri var. Geliri olmayan basketbolda peş peşe transfer yapacak parayı buluyorsunuz. 2. Lig de ki voleybola gelince sponsor Lazım öyle mi. Samimiyetsizsiniz.
Sponsor lazım 6 yıl önce
Takıma sponsor bulunması lazım acil!!! İsminin başına firma adı verilebilir düzcedeki firmaların kapılarını çalın. Hatta başka ildeki markalar iş yerleri de olur
2. lig Voleybol Takımımız 6 yıl önce
Bulunduğu her kategoriye FEDERASYON DAVETİ ALMADAN alın teri ile, mücadele ederek ve kazanarak gelen erkek voleybol takımımız nerede...? Çakma 2. lig basketbol takımına transfer üstüne transfer yapılırken voleybol takımı nerede.
Bu nasıl takım... 6 yıl önce
Dün kuralar çekildi. 4 Ekimde lig başlıyor bugün 14 Ağustos ortada ne takım, ne hoca var. Tüm rakipler lig hazırlıklarına, antremanlarına başladı.
Yönetime bu takımı düşürmeyi kafasına koymuş tavsiyem Bayramcı turnuvasından oyuncu bakmalarıdır.
Hoca yok oyuncu yok !... 6 yıl önce
GS ile olan işbirliğini bitirdiniz. Bundan daha hesaplı ve güçlü bir takımı nasıl kuracaksınız.
4 ekimde lig başlıyor ağustos bitti. bu takım ne zaman kurulacak ta lige hazır hale gelecek. basketbola gösterdiğiniz yaklaşım burada niye yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
az bulutlu