banner851

banner955

YAKIN TEMASA İZİN YOK

Düzce Valiliği'nin yayınladığı yeni genelgede yakın temas için bulunan tüm spor müsabakaları ikinci bir karara göre geçici yasak geldiği karara bağlandığı açıklandı.

Spor 03.06.2020, 10:13 03.06.2020, 10:23
1956
YAKIN TEMASA İZİN YOK
banner1032

Düzce ilinde bulunan Halı sahaların ve spor merkezlerinin yakın temas içinde bulunan spor dallarının Düzce Valiliği tarafından durdurulduğu önceki gibi kısıtlamanın devam ettiği açıkladı. Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi.

İlgili federasyonların izni ile yapılacak müsabaka, antrenman ve hazırlık süreçleri hariç olmak üzere spor merkezleri, tesisleri ve salonlarında takım ve temas halindeki sporlar, müsabakalar, eğlence amaçlı maçlar (futbol, basketbol, voleybol, tekvando, güreş, karate vb.) veya kişilerin birbirleriyle yakın temasını gerektiren antrenmanlara ilişkin getirilen kısıtlamaların geçici bir süreliğine devam etmesine karar verildiğini açıkladı. 

banner844
Yorumlar (3)
levent 2 yıl önce
benim yazacagım yorumu arkadaş yazmış
Vatandaş 2 yıl önce
Herşey açik hamam bile açık gelipde halisahaya yasak getirmek ne dir ya
Nietzsche 2 yıl önce
Carsida millet agiz agiza geziyor, cay evleri ana baba gunu hali saha mi sorun oldu.kaldi ki sen isletmye izin vermissin adamlar dezenfekte etmis mal almis ayarlamis sonra iptal ediyorsun.Ya acmayacaksin ya da actinmi bi gun sonra kapatmayacaksin. Cocuk oyuncagi degil bu isler insanlari magdur etmenin ne gereği var acmasaydiniz o zaman.
25
orta şiddetli yağmur