banner851

banner614

YAMAN’DAN SES GETİRECEK AÇIKLAMA

banner619

Sportmence’ye konuk olan Birol Yaman Düzcespor’a maddi destek olmak amacıyla yapılan forma ve atkı satışlarından elde edilen gelirin bazı çevreler tarafından kulübe verilmediğini iddia etti. Yaman Düzce’de bir grubun Düzcespor’un şampiyon olmasını istemediğini savunarak “içimizde İrlandalılar var” dedi.

banner846
Spor 14.04.2017, 11:04
1538
YAMAN’DAN SES GETİRECEK AÇIKLAMA
banner844

Düzce’nin spor gündemini belirleyen Sportmence bu hafta yine çok konuşulacak açıklamalara sahne oldu. Sportmence’ye konuk olan Birol Yaman, Düzcespor yararına yapılan forma ve atkı satışlarından elde edilen gelirin bazı kesimler tarafından kulübe ulaştırıldığı bazı kesimler tarafından ise Düzcespor’a verilmediğini söyledi.                    
                    
‘Düzcespor’un yanında gibi görünen kişilerin aslında Düzcespor’un şampiyon olmasını istemiyorlar’ diyerek iddialı bir söylemde bulunan Yaman, “bu nasıl insanlık anlamış değilim. Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’yı siz programa davet ettiniz. Sayın Başkan her şeyi anlattı. Gelirlerinin aylık 250 bin TL olduğunu söyledi. Allah aşkına Düzcespor’un gelirleri ne kadar? Koca bir sıfır. Yazık günah” diyerek sert açıklamalarda bulundu.

Düzcespor Başkanı Mehmet Saygun’un yalnız bırakıldığı eleştirisinde bulunan Yaman, “Sayın Başkan Mehmet Saygun benim babamın oğlu değil, hiçte tanışmam. Düzcespor’u kurum haline getirmesi için çalışmalar yapıyor. Cebinden 2 milyon TL para harcadı. Böyle başkanları bulup küstürüyoruz. Bolu Belediyesi Boluspor’a maddi kaynak sağlarken neden Düzce Belediyesi Düzcespor‘a maddi kaynak sağlamıyor?” dedi.

Kimseden çekinmediğini kaydeden Yaman, “ Düzce’de Düzcespor‘un şampiyon olması istenirken Düzcespor’un şampiyon olmasını istemeyen içerideki bir grup İrlandalılar var. Onları zamanı geldiğinde bunları bir bir açıklayacağım” diye ifade etti.

Yorumlar (3)
Korkusuz adam 4 yıl önce
Pravo Yaman yaman giibi adamsın Mehmet Keleş sözünü tutsun adamsa
Doğru tespit 4 yıl önce
Evet Düzcesporu şampiyon olmasını ister gibi gozukuyorlar ama gerçekten bu durum var Mehmet Saygun gibi çok zor başkan buruz
gerçek_düzceli 4 yıl önce
Tüm imkansızlıklara ve içimizdeki İrlandalılara inat 2.lige çıkacağız. İnsanlar bir sigara parasına maça gidiyorlar hep bir tavır. Bunu takıma destek olarak düşünmek lazım. Kulüp bu maddi sıkintı içinde gene iyi bile oynuyor.