banner851

banner614

YAP BORCU KAÇ

banner619

Düzcespor yönetim kuruluna girmek için siyasi dostlarını araya sokan ve işi bilmez birkaç yönetici transferde büyük yanlışlar yaparak Düzcespor’u çok durumda bıraktığı görüldü.

banner846
Spor 27.04.2020, 11:47
1047
YAP BORCU KAÇ
banner844

Yapılan kongrelerde Düzcespor kayyuma kaldığı bilinirken daha sonra bazı şehir büyüklerinin yönetim kurulu yaptığı sporun içinden olmayan kişilerin yönetime alındığı bilinmekte bu kişilerin ise bazı siyasileri arayarak kendini Düzcespor yönetim kuruluna yazdığı gözlerden kaçmazken acısını Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulunun çektiği görülmekte. Düzcespor yönetim kurulunun yapılan yanlış transferlerin bütün alacaklarını öderken son olarak Atilla Aybars Garhan’a 70 bin Tl ödeme yaptığı bilgisine ulaşıldı. Düzcespor yönetim kurulu daha önce TFF müracaat yapan transfer tahtasını kapatan oyuncuların bütün ödemelerini gerçekleştirmişti. İşi bilmez yöneticilerin Düzcespor’u çok büyük zarara uğrattıkları daha sonra Düzcespor’u kaderine bıraktığı biliniyor.

DÜZCESPORUN BORCU KALMADI

Düzcespor yönetim kurulu başkanı Gökhan Kapoğlu  Düzcespor’un icraya düşen borçlarını, TFF ye  olan borçları ödediği hiçbir kurum ve kuruluşa borcu kalmadığı bilgisine ulaşırken bundan böyle TFF den gelen gelirlerin Düzcespor kasasına gireceği öğrenildi..

Yorumlar (3)
Murat hoca 1 yıl önce
Düzcespor değil sadece bütün takımlar bu halde.Haber yaparken üslubunuza dikkat edin.Söver gibi haber yapmayın.
Kemal kaya 1 yıl önce
Tesekkur sayın baskan iyiki varsın
halk 1 yıl önce
caminin karşısına kurulan olmadı.Zaten caminin tuvaleti var.Kokar orda o leş gibi.Sen Bahçe kafenin tavanını etrafını kaldırt.Birdahakine turizm bakanı gelecek..
18°
açık