banner851

banner614

YASİR BOZ, FENERBAHÇE’DE

banner619

Düzce 1907 Spor Kulübü’nden Yasir Boz, Fenerbahçe altyapısına transfer oldu. Transfer kapsamında Fenerbahçe Futbol Akademisi scout lideri Serhat Pekmezci ve Fenerbahçeli eski futbolcu Kemal Aslan, Düzce Fenerbahçe Futbol Okulu’nu ziyaret etti.

banner846
Spor 08.08.2019, 10:50 08.08.2019, 16:20
2557
YASİR BOZ, FENERBAHÇE’DE
banner844
Fenerbahçe Futbol Akademisi scout lideri Serhat Pekmezci ve Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Kemal Aslan, Düzce 1907 Spor Kulübü’nün oyuncularından 2007 doğumlu Yasir Boz’un Fenerbahçe altyapısına transferi için Düzce’yi ziyaret etti.

Konuyla ilgili Düzce Fenerbahçe Futbol Okulu’nda açıklama yapan Serhat Pekmezci, şöyle konuştu:

“Bizim Antalya’da keşfettiğimiz bir kardeşimiz kendisi. Ufak bir karma maçında keşfettik. Düzce Fenerbahçe’nin Fenerbahçe alt yapısına kazandırdığı bir değer kendisi. Okuldaki başarı puanı 97. Sahada duruşu futbol oynayışı çok iyi. Ayrıca Fenerbahçe’mizin değerlerine uyan bir futbolcu. Kardeşimiz iyi bir sporcu adayı olmanın yanında iyi bir meslek sahibi de olabilir. İnşallah Fenerbahçe’yi en güzel yerlerde en iyi şekilde temsil edecek kardeşimiz. Yasir’i Fenerbahçemizin bünyesine kazandırmak bizim için değerli.”

Fenerbahçe altyapısına transfer olan 12 yaşındaki Yasir Boz, futbol okullarında yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken şu ifadelerde bulundu:

“Fenerbahçe futbol okullarında oynamak çok iyi duygu.  Fenerbahçe alt yapısını kazanmak ise bam başka bir duygu. Çok mutluyum. İleride inşallah A takıma yükselebilirim. Ben idolüm ise Viktor Moses”


HABER: M.KADAŞ
GÖRÜNTÜ: C.A.KUŞ
Yorumlar (7)
yiğit 2 yıl önce
emirhanida hatırlarsanız vali beye çıkarmıştınız ama neyazıkki şutladılar çocuğu son duyduğum kadar torpil ve zengin çocuğu olursan oynatırlar aksi halde büyük takımda yedek veya 2 3 sene sonra geri şutlarlar
.. 2 yıl önce
zenginsen kılıfına uydurur babanın arkadasları ama yoookk garıbansan fakırsen gıt kabalakspor da oyna takozun bırı cok ıyı oynuyosun dıye gelsın kıskansın ayagını kırsın ve mutlu son 23 24 yasında futbol hayatın bıttı.
ebubekir yılmaz 2 yıl önce
basarılarının devamını dılerım
Düzceli 2 yıl önce
Ayağında ki maharet gibi sesindeki güzelliği de dinlemelisiniz. tilaveti ve kıraatini de unutmayalım. maşAllah diyelim.
arda 2 yıl önce
FB gidipte 2yıl sonra sebebsiz yere geri gönderip neden gönderildiğine bile cvp vermedikleri gibi de olmaz inşAllah aynısı olacağıda garanti bizimtakım ve bu fb aynı
Cafer 2 yıl önce
Aferim Sana Çıtayı Her zaman Yüksek Tut Önünde daha gideceğin Nice Yıllar Yollar Var Ama sakın gün Ola Aklında Düzcespor Olmasın Düzce hiçbir zaman Kendi öz evladına sahip çıkmaz Sana 3 Verirler Dışarıdan gelene 30 Verirler Unutma
ERDİNÇ YILMAZER 2 yıl önce
YOLUN AÇIK OLSUN PİRANAMM
18°
açık