banner851

banner614

YAZ SPOR AKADEMİSİ

banner619

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan Yaz Spor Akademisi çocuklara kapılarını açıyor. 24 Haziran, 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan yaz spor okulları için iki kurum arasında işbirliği protokolü imzalandı.

banner846
Spor 16.06.2021, 10:25
575
YAZ SPOR AKADEMİSİ
banner844

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli tarafından 24 Haziran, 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan yaz spor okulları için iki kurum arasında işbirliği protokolü imzalandı. Gösterişli ve Yazıcı, yapılan protokolün Düzceli çocuklara hayırlı olmasını diledi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle birlikte düzenlenecek olan ve çocukların yaz tatilindeki serbest zamanlarını nitelikli bir şekilde değerlendirmeleri, kötü alışkanlıklardan uzak, sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmeleri için ücretsiz düzenlenen Yaz Spor Akademisinin startı verilmiş olacak.

Yaz Spor Akademisine Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antrenör ve tesis konusunda yardımcı olurken, Düzce Belediyesi de malzeme ve ulaşım konularında ortak hareket edecek.

7-18 yaş arası çocuklar için düzenlenen Yaz Spor Akademisinde, Atletizm, Badminton, Basketbol, Bilardo, Jimnastik, Futbol, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Kick boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Tenis, Voleybol, Yüzme, Tekvando, Wushu, Oryantiring ve Bedensel Engelliler (Halter ve Okçuluk) olmak üzere toplam 21 branşta eğitim verilecek.

Yorumlar (1)
Dikkatli 2 ay önce
Elinde bulunan mevcut takımlarını kulübünü satan belediye; ne yapıyor gençlik sporun her yaz yaptığı yaz okullarını yapıyormuş gibi gösteriyor. Futbol alt yapısını basketbol alt yapısını bitirdiniz. Çıkıp neden sattınız niye biz yapamadık açıklayın.!!