banner851

banner955

YAZ SPOR OKULLARI

12 mayısta başlayan kayıtlarla 16 branşta yaz spor okulu açılacak.Yaz okullarından 5-18 yaş arası olanlar yararlanabilecek.

Spor 26.06.2014, 12:27
226
YAZ SPOR OKULLARI

Her yıl çok sayıda başvurunun yapıldığı ve binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl organize edilen Yaz Spor Okulları 16 branşta eğitim verecek. 2014 Yaz Spor Okulları için kayıtlar 12 Mayıs itibariyle alınmaya başlandı.Yaz Spor Okullarında bu yıl tenis, güreş, satranç, badminton, masa tenisi, cimnastik, basketbol, judo, atletizm, karate, yüzme, hentbol, taekwondo, voleybol, futbol ve özel sporcular ile bedensel engellilere yönelik spor branşlarında eğitim verilecek.


Çocukların yaz tatilindeki serbest zamanlarını nitelikli bir şekilde değerlendirmeleri, kötü alışkanlıklardan uzak sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmeleri için ücretsiz düzenlenen Yaz Spor Okulları’nda çocuklar 16 branşta eğitim görecekler. Yaz Okulları’na kayıt olmak isteyen öğrencilerimiz kayıt formlarını doldurulacak ve il müdürlüğüne teslim edebilecekler. Formlara ayrıca Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğünün kurumsal internet sayfası www.duzce.gsb.gov.tr adresinden ulaşılabilecek. Yaz Spor Okulları için kayıtlar eğitim süresince devam edecek.


Yaz Spor Okullarının açılışı 29 Haziran 2014 tarihinde yapılacak.

 

Haber;G.Tekinalp

 

 

 

 

 

banner844
Yorumlar (0)