banner851

banner955

YAZ SPOR OKULLARINA REKOR KATILIM

Spor 04.07.2022, 16:12
130
YAZ SPOR OKULLARINA REKOR KATILIM
banner986

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Yaz Spor Okullarına 2022 yılında 10 bin çocuk ve genç, 30 branşta verilen spor eğitimlerinden yararlanabiliyor. 30 branş ve 60 antrenörle açılan Yaz Spor Okullarına rekor kayıt yaptırıldığı bildirildi. 

SPOR’DA TEMEL EĞİTİM

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü  ile Düzce Belediyesinin ortaklaşa açtığı ücretsiz Yaz Spor okullarına 10 bin çocuk ve genç kayıt yaptırarak kırılması güç rekora imza atıldığı  bildirildi.  Her yaz tatilinde öğrencilerin yaz tatillerini verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla açılan yaz spor okulları eğitimlerine devam ederken kurslara katılan minik sporcular da sporun temelini alıyor.

30 BRANŞ’A DA YOĞUN KATILIM VAR.

7-18 yaş arası çocuklar için ücretsiz düzenlenen Yaz Spor Okullarında, Atletizm, Atıcılık, Badminton, Basketbol, Bilardo, Bisiklet, Bocce, Boks, Cimnastik, Çim Hokeyi, Eskrim, Futbol, Geleneksel Türk Okçuluğu, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Kick boks, Masa Tenisi, Muay Thai, Okçuluk, Oryantiring, Satranç, Tekvando, Tenis, Voleybol, Wushu, Yüzme ve Bedensel Engelliler Okçuluk, İşitme Engelliler Güreş, Bedensel Engelliler Halter ile Engelli Yüzme olmak üzere toplam 30 branşta 60 antrenör ile eğitim veriliyor.

Haber: Manşet Spor Servisi. 

Yorumlar (0)
26
açık