banner851

banner955

YENİ BEYKÖY SAHASINDA ŞOK

Beyköy’de yapımı son aşamaya gelen sahanın tamamlanması Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve firma arasında yaşanan anlaşmazlık sonucu sekteye uğradı. Beyköy Belediyespor kurucusu Nazmi Çil duruma isyan etti.

Spor 17.06.2017, 15:55
1421
YENİ BEYKÖY SAHASINDA ŞOK

Yedi yıldır deplasmanda maçlarını oynayan Beyköy Belediyespor tam sahasına kavuşmuşken yeni bir skandal ile karşı karşıya kaldı. Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün ihale yolu ile Beyköy sahasını bir firmaya verdiği, firmanın Beyköy sahasını yaptığı, çimleri yerleştirmeye başlayıp kum ve kauçuk dökmeye başladığı öğrenildi.

Çalışmaların sürdüğü esnada Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün yetkilileri sahayı kontrol ederek saha tabanın belirlenen şartlara uymadığını tespit etti. Tabanın 20 cm değil 30 cm olması gerektiğini belirterek çimlerin tekrar sökülmesini 10cm daha mıcır dökülmesini istedikleri öğrenildi.
Bu karara karşı çıkan firma çalışmayı durdurdu. Konu üzerine konuşan Beyköy Belediyespor kurucusu Nazmi Çil “Beyköy sahasının şu ana kadar  bitmesi gerekirdi ama burası Türkiye. Kendim her gün sahaya gidip bakıyorum. Son olarak Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden yetkililer geldi. Serilen çimin sökülmesini istediler. Ben şimdi soruyorum. Şimdiye kadar bu sahayı niye incelemediler? Şimdi çimin sökülmesini istiyorlar. Anlamış değilim. Bunun kontrolü yok mu?  Bu kontrolü kim yaptı, bu çimler serilmeden neden firmaya söylenmedi, söylendiyse firma bu çimleri neden serdi? Tam bir skandal!” ifadelerini kullandı.  Beyköy Belediyespor kurucusu Nazmi Çil bu çimlerin sökülmesi halinde sahanın bitiş tarihinin çok geri gideceğini söylerken burada kimin suçlu olduğunu anlayamadıklarını vurguladı.

Haber:M.YILDIRIM

Yorumlar (6)
Taraftar 5 yıl önce
Mehmet keskin her yıl takıma sahip çıkmıştır bir beykoylu olarak gurur duyarım Mehmet başkan ile gurur duyuyorum bir beykoylu olarak
gerçek_düzceli 5 yıl önce
Çok doğru karar bizzat sahayı yerinde inceledim zemin çok kötü baştan sağma yapmışlar
Beyköy 82 5 yıl önce
Sayemizde 3.lige ciktiniz fazla bile diyorsunuz siz amatördeyken biz bal liginde oynuyorduk 3 sefer kapidan döndük ve o saha elbet bitecek düzce küme düşücek o zaman bekleriz bitmeyen sahamıza
namus 5 yıl önce
plakasını kabul etmeyen toprağını kabul etmemiş olur vatan hainiyle eş değerdir
Beykoylu 5 yıl önce
Fazla bilen Beyköy sana biseymi yaptı
fazla bile 5 yıl önce
düzcenin plakasını kabul etmeyen beyköylülere saha yaptırmayın
Yeni Sayımız