banner851

banner614

YENİ HOCA DÜZCESPOR’ U İZLEDİ

banner619

Düzcespor’un teknik direktörü Ahmet Duman, Düzce 18 Temmuz stadında Düzcespor’ un idmanını izledi. Duman, yaptığı açıklamada Düzcespor’ a geldiği için mutlu olduğunu belirtti.

banner846
Spor 06.10.2017, 10:40
1229
YENİ HOCA DÜZCESPOR’ U İZLEDİ
banner844

Düzcespor’un yeni teknik direktörü Ahmet Duman, anlaşmanın ardından takımının antrenmanını izledi. Duman, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Çok iddialı konuşmalar yapmayı sevmediğini söyleyen Duman, Düzcespor’u layık olduğu yere hep beraber çıkarmak için çok çalışacaklarını ifade etti.

Düzcespor’un marka olduğunu söyleyen Duman, taraftarı olan bir kulübe geldiğini belirterek ‘’Bunun için basın, taraftar tek olacağız. Eksikliklerimiz olacak bu eksikliklerimizi zamanla gidereceğiz’’ dedi.

Duman kırmızı şimşekler taraftar grubuyla tanıştıktan sonra idmanı izlemeye devam etti. Duman’nın bir yardımcı antrenör, keleci antrenörü ve bir izleme komitesi ile Düzcespor’ da görev yapacağını bunun yanında Düzceli antrenör Emre Baykal’ında bu ekipte görev yapacağı Düzcespor basın sözcüsü Emrah Özer tarafından açıklandı.

Yorumlar (3)
Yerliymiş 4 yıl önce
Arkadaş nedir bu yerli hoca sevdanız yoksa takım bulamayan yerli hocalar gelip buraya yorum yaparak işmi istiyo.napmış yerli hocalar ne başarıları var amatörden başka hangi takımı çalıştırmış zamanında gördük yerlileri düzcespor'da.
gerçek_düzceli 4 yıl önce
Hamza Hamzaoğluna benzettim yeni hocamızı. İnşAllah takımı kendine getirir ve hedefe doğru gideriz.
Düzceli 4 yıl önce
Nerden buldunuz bu hocayı yerli hoca daha verimli olur