banner851

banner614

YENİ STAD İÇİN GELİŞME

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile birlikte Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği ziyaretlerinde Düzce’nin ihtiyacı olan modern stadyum için çalışmalar başladı.

banner846
Spor 26.10.2017, 12:12
1705
YENİ STAD İÇİN GELİŞME
banner844

Düzce’de ihtiyaca cevap verecek modern stadyum yapılması için yıllardır devam eden bekleyiş nihayet sona eriyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile birlikte geçtiğimiz aylarda Düzce’ye gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Düzce ziyareti sadece ulaşımdaki sorunlarla sınırlı kalmadı. Düzce'de uzun süredir ihtiyaç olan modern stadyum için yer belirsizliğinin giderildiği bizzat Bakan Arslan tarafından açıklandı.
Arslan’ın gerekli somut çalışmaların kısa sürede başlayacağını açıkladığı stadyumun Çakırlar Mahallesi'ndeki karayollarına ait alana yapılacağını bildirilmesinin ardından çalışmalar başladı.

Çakırlar Mahallesi'nde Karayolları Genel Müdürlüğü’ne ait 88,5 dönüm alan bulunduğunu işaret eden Bakan Arslan, ‘Söz konusu alanın 48,5 dönümünün stadyum yapılması için devri yapılacak.’ dedi. 

Bunun üzerine Düzce Gençlik Spor il müdürlüğünde bulunan yetkililer Çakırlar mahallesinde bulunan arazinin Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne devredilmesi için çalışmalar başlattığı öğrenilirken geçmesinin ardından proje çalışmalarının başlayacağı öğrenildi.

Yorumlar (6)
taraftar 4 yıl önce
Bu sa olmasin ben akp oy vermicem
Taraftar 4 yıl önce
Merkezdekine sayili insan geliyor zaten az daha uzaga yapinki kimse gelmesin diye mi oraya yapiyonuz sanki herkezin arabasi duumu var
20 bin net 4 yıl önce
20 bin düzcenin nüfusuna göre ideal Ne az ne çok 5 binlik stada 10 lira para verip gelmiyo adam halbuki bal da bedava olunca stad full dü sever düzcenin insanı bedavayı
50 bin 4 yıl önce
büyük yapın büyüyüncede kullanırız her 3 5 senede bir sahamı yapılacak
Can 4 yıl önce
İzmitteki sıtada iyi baksınlar umrım buda otogar gibi baştan savma olmaz
30 bin kapasite 4 yıl önce
Düzce tam orta noktada. Milli maçlar