banner851

banner614

YENİ TRANSFERLER

Düzcespor cephesinde Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu yaptığı açıklamada şampiyon olamadıkları için üzgün olduklarını beyan etmişlerdi.

banner619
Spor 19.05.2021, 11:05 19.05.2021, 11:17
1648
YENİ TRANSFERLER

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu yaptığı açıklamada şampiyon olamadıkları için üzgün olduklarını belirtmişlerdi. Ayrıca yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak kadro kuracaklarını, hedeften sapmadıklarını ifade etmişlerdi.

Düzcespor yönetim kurulu ilk etapta yeni bir teknik adamla anlaşması, bu teknik adamın heyecanlı istekli ve arzulu olması, bu isteğini bu arzusunu oyunculara geçirebilmesi gerekir denildi. Bu yüzden takımın başına getirilecek teknik adamın çok araştırılmasının faydası olacak.

TRANSFERLER ÇOK ÖNEMLİ

Düzcespor yönetim kurulu büyük bir ihtimal ile birçok oyuncu ile yolları ayıracak. Bu ayrılmanın sonunda birçok oyuncu ile anlaşaca. "Bu nasıl olacak?" sorusu akla gelirken, çok iyi iki kaleci, bu kalecilerin kaleyi doldurması, savunmada ise iki bekin birisinin kısa diğerinin uzun olması, alınacak en az üç stoperinin ikisinin uzun boylu olması fayda getirecek. Orta sahaya ise daha çok koşan temas futbolunu oynayabilen oyuncuların takıma alınması, kenar oyuncuların ise bire birde adam geçebilen gol atabilen kenar forvet tipinde oyuncuların olması Düzcespor'a çok fayda getirecek denildi. İleri uca ise mutlaka bir pivod, birde çabuk, aralara girebilen forvet santrofor alınmasının oynanacak maçlarda yararı olacak. Ayrıca yedek kulübesinden maça girebilecek alternatif oyuncuların çok olması, rekabeti getirip sonradan başarı yakalanmasında büyük önem arz edecek.

İYİ KADRO YAPILANMASI BAŞARIYI GETİRİR

Düzcespor yönetim kurulunun yapacağı kadro yapılanması çok önemli denilirken, iyi bir kadro yapılanması şampiyonluğu getirir dendi. Düzcespor eski kadrosundan bir çok oyuncu heyecanını ve isteğini yitirmiş olarak görülürken 4- 5 oyuncu ile anlaşmanın doğru olacağı konuşulmakta. "Aç oyuncuların Düzcespor’u başarıya getireceği gibi başkan Gökhan Kapoğlu ve ekibinin de profesyonellerle çalışmasında fayda getirecek." sözlerine yer verildi. Bazen de her şeyi yapmanıza rağmen olmuyor.

                                  

banner844
Yorumlar (5)
Taraftar 4 ay önce
Düzce Habip Şenol Yılmaz sportif direktörlüğünde iyi bir teknik ekiple yoluna devam etmeli. Başarı işi bilenlerle sağlanır. Çok zaman kaybetmeyin. Onun zamanındaki futbolu herkes biliyor ve özledi. Ne yapın edin o adamı getirin. Saygılarımla.
eko 4 ay önce
en büyük yanlış kemal kılıç hocanın gönderilmesiydi kemal kılıçla devam etseydi düzce şimdi 2 ligdeydi
Egeli 4 ay önce
Yavuz incedal hocayla devam edilmesi daha mantıklı hali hazırda kadroyu kurup devam etmek daha iyi olur
TUNÇ 4 ay önce
GEÇEN SENEKİ KAFAYLA BU İŞ OLMAZ...4 TEKNİK DIREKTÖR GETİRİP 4 ÜDE OLMADI DERSENİZ BAŞARI TESADÜFLERE KALMIŞ DEMEKTIR.DUA EDELİM DE YANLIŞLIKLA DA OLSA GELECEK HOCA VE FUTBOLCULAR İYİ ÇIKSIN...İŞİMİZ DUAYA VE ŞANSA KALDI ANLAŞILAN...
hakkı 4 ay önce
hala koca diyorlar. hoca değişikliği yüzüne çıkamadı bu takım.