banner851

banner614

YENİ YÖNETİMDEN İSTİFA

banner619

Düzcespor’un yeni yönetiminden ilk fire geldi. 2017-2018 futbol sezonunda yönetim kurulunda ve yeni yönetime seçilen Özkan Öçal işlerinin yoğunluğu nedeni ile istifasını istediği öğrenildi.

banner846
Spor 04.07.2018, 12:52
1483
YENİ YÖNETİMDEN İSTİFA
banner844

Yeni sezonda yönetim kuruluna seçilen Özkan Öçal’ın işlerini gerekçe göstererek, istifa ettiği öğrenildi. Özkan Öcal 2017-2018 futbol sezonunda takımın devamlı içinde bulunarak faydalı bir isim olarak gözüktü. 2018-2019 futbol sezonu içinde yeni yönetime seçilen Özkan Öçal’ın Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı aradığı ve kendisinin affını istediği öğrenildi. Öçal’ın yeni sezonda faydalı olamayacağını belirttiği söylenirken, yeni istifaların olabileceği konuşuluyor.  

Yorumlar (7)
Orhan Küçük 3 yıl önce
Düzcespor tam bir kaos ortamını yaşıyor hayırlısı ama bir daha söylüyorum yazık oluyor koca çınara....
muharrem 3 yıl önce
Adam aynanın karşısına geçmiş kendisi ile kavga ediyor . Rakiplere gerek yok biz bize yeteriz yıkılmak için .Yönetime talip yok her gün birisinin istifasını istiyoruz. İşte meydan buyurun.
Istduzce81 3 yıl önce
Tehlike cani calmiyor artik, çan bile kirildi. 1.5 ay sonra lig basliyor, halen ne hoca ne topcu, nede bir bilgi var. Ne olacak ligden mi cekilecegiz? Acil eylem plani ne? Alacaklar odenecek mi? Transfer yasagi yersek ne olacak. Bilgi verin
Düzceli 3 yıl önce
Düzceli olmayan yönetici istemiyoruz hakan zengin istifa
Düzceli 3 yıl önce
Haklısın kardeşim düzceli olmayan hakan zengin düzcede memleketizde söz sahibi olamaz istemiyoruz düzceli olmayan insanları yönetimde istifa hakan zengin istifa düzcede istemiyoruz
okan 3 yıl önce
Seçim bitti. Düzcesporlular olarak, seçime malzeme olarak kullanıldık.
muyo 3 yıl önce
yönetime talip varken . talimatla yönetin oluşturur san böyle rezil edersiniz memleketi ,daha bi açıklama bile yok.
19°
açık