banner851

banner614

YENİLENEN KADRO İLE 3. KAMP DÖNEMİ

Yeni sezon öncesi ikinci kamp dönemini tamamlayarak izne ayrılan Düzcespor, 6 Ağustos’tan itibaren Bolu Termal’de yeniden kamp girecek. 17 dış transferle ve geçen yılki kadrosunda yer alan 6 futbolcusuyla anlaşarak kadrosunu güçlendiren kırmızı lacivertliler, isimleri önceden belirli olan 3 takımla da hazırlık maçı yapacak.

banner619
Spor 04.08.2021, 12:00
767
YENİLENEN KADRO İLE 3. KAMP DÖNEMİ

2021-2022 futbol sezonunda 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edecek olan ve şampiyonluk hesapları yapan Düzcespor, geçen yılki kadrosundan Nevzat Bilen, Osman Boz, Muhammet Emir Yıldırım, Furkan Temizsoy, Hazarcan Gençtürk, Semih Gacarlar ile tekrar anlaşarak mukavele imzaladı. Transfer sezonunun açılmasıyla kırmızı- lacivetli takım kadrosunu güçlendirmek için dış transfer çalışmalarına da aralıksız devam etti. Düzcespor futbol takımına 17 yeni isim katılarak sözleşme imzalandı.

Yeni sezon öncesi sıkı bir hazırlık dönemi geçiren ve ikinci kamp dönemini geçtiğimiz günlerde tamamlayan Düzcespor, 6 Ağustos’ta Bolu Termal kampına çıkarak çalışmalarını Teknik Direktör Yavuz İncedal ve yardımcıları nezaretinde sürdürecek. Kırmızı lacivertli takım, Urfa Karaköprü ve Somaspor ile iki gün arayla hazırlık maçı yapacak. İncedal bu maçlarda oyuncularına şans verip oyun anlayışını tartacak.

Düzcespor, yeni sezon için anlaştığı futbolcular ise şu isimlerden oluşuyor:

Emre Bekir (Sol bek),Muhammed Ali Barutçu (Orta saha),Murat Gürbüz Erol (Santrafor),Muhammed Enes Erdem (Forvet), Onur Şirin (Stoper), Ersin Aydın (Kaleci),Ömer Faruk Ay (Kaleci), Samet  Eker (Sağ Açık), Erdi Kasapoğlu ( Sağ kanat), Dede Çelik (Orta sağ),Tugay  Keleş (Forvet ), Oğuzhan Erdoğan (Orta Saha), Mikail  Koçak (Orta Saha),  Elçin Ilgaz ( Defans), Barış Emirhan Doğan (Sol Bek),  Batuhan Arslan(Orta saha), Emre Bekir(Sol Bek ), Muhammed  Ali  Barutçu (Orta Saha).

banner844
Yorumlar (4)
TUNÇ 2 ay önce
Ben Yavuz hocanın yerinde olsam bu kampa Düzce ve Bolu bölgesinden amatör yada altyapı takımlarından umut vaat eden gençleri götürür, beğendiğim olursa takımın bünyesine katardım.
ERSEL 2 ay önce
Futbolun gerçekleri vardır. Geçen seneki neredeyse bütün futbolcuları gönderip 20 tane adam alıyorsan şunu söylüyorsun. " Ben geçen yıl futbolcu almayı becerememişim ve dogru dürüst bir kadro kuramamışım " Bir sezonda 4 hocaya görev veriliyorsa hocada seçememişim. O halde bu senede başarısızlık olursa "BIZ YÖNETİM OLARAK BU İŞİ YAPAMIYORUZ " anlamına gelir
Ottoman 2 ay önce
Harika bir kadro emin olun o sene geldi forma bayraklar hazırlansın.
MEHMET 2 ay önce
Sahada görelim bakalım ne verecekler. Birbirini tanımayan 11 futbolcu sahaya çıkacak. Uyum için çok çalışmak ve çok maç yapmak lazım. Geçen seneki topçuları ararsak şaşırma...İnşAllah herşey güzel olur.