banner851

banner614

YENİLGİYİ UNUTTU

Bölgesel Amatör Lig'deki temsilcimiz Akçakocaspor Eskişehir temsilcisi Eskişehir Sağlıkspor karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısını geride kapatan temsilcimiz ikinci yarıdaki oyunu ile maçtan beraberlikle ayrıldı.

banner619
Spor 13.10.2013, 19:10
221
YENİLGİYİ UNUTTU

İlimizi bölgesel amatör ligde başarı ile temsil eden ve ilk üç maçındanda galibiyet ile ayrılan Akçakocaspor desplesmanda Eskişehir Sağlıkspor ile ligin dördüncü haftasında karşılaştı. İlk üç haftayı kayıpsız kapatan Akçakocaspor ilk puan kaybını Eskişehir Sağlıkspor karşısında yaşadı. Maçın 29. dakikasında Eskişehir Sağlıkspor İlkcan Kaya'nın attığı gol ile 1-0 ön geçti. İlk yarıda başka gol olmayınca temsilcimiz akçakocaspor ilk yarıyı geride tamamladı.

İkinci yarıya daha hızlı başlayan Akçakocaspor geliştirdiği ataklar ile rakip kalede gol aradı. Maçın 75. dakikasında Akçakocaspor Coşkun Dalakçıkan'ın golü ile eşitliği sağladı. İkinci gol için rakip kalede baskı kuran Akçakocaspor aradığı golü bulamadı. Zorlu Eskişehir deplesmanından 1 puan ile ayrılan Akçakocaspor puanını 10'a çıkarmayı başardı. Zorlu deplesmandan puan almayı başaran temsilcimiz, yenilgisiz bir şekilde yoluna devam ediyor.
Haber: M. YILMAZ

Yorumlar (0)