banner851

banner614

Yenitaşköprü lige hazırlanıyor

banner619

Birinci Amatör Lig'den Süper Amatör Lige çıkmayı başaran Yeni Taşköprüspor'da lig hazırlıkları için çalışmalar devam ediyor.

banner846
Spor 04.08.2008, 18:40
190
Yenitaşköprü lige hazırlanıyor
banner844

Geçen sezon gösterdiği başarılı futbolun ardından Süper Amatör Lige çıkmaya hak kazanan Yeni Taşköprüspor, Düzcespor'un da 3. lige çıkmasıyla birlikte oynayacağı Süper Amatör maçlarına önem veriyor. Takımın maçlarını oynayacağı Yeni Taşköprüspor Sahasında sulama ve yeşillendirme çalışmaları yapılırken soyunma odaları da elden geçirilerek onarılıyor.

Takımın durumu hakkında bilgi veren Yeni Taşköprüspor Kulübü Başkanı Mehmet Kılıç, bu yıl takımın Süper Amatör Lig'e çıkmasıyla birlikte çalışmalara daha fazla önem verdiklerini açıklayarak 17 Ağustos'da sezon açılışını yapacaklarını söyledi. Kılıç, transfer konusuna da değinerek “ Şu ana kadar iki oyuncuyla görüşmelerimiz devam ediyor. 17 Ağustos'a kadar 5 yeni futbolcuyla el sıkışıp lig hazırlıklarına yeni oyuncularla birlikte başlayacağız” ifadelerini kullandı.

Kılıç, yeni transferlerin kesinleşmesiyle birlikte imza törenini, transfer edilen oyuncuları bir araya getirerek yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
17°
kapalı