banner851

banner614

YETENEKLİ GENÇLERE DE ŞANS TANINIYOR

Düzce’nin Bölgesel Amatör Ligde ki temsilcisi Çilimlispor, yeni sezon için kadrosunu güçlendirmek amacıyla başlattığı transfer atağını sürdürüyor. Yeşil- Beyazlı ekibimiz, tecrübeli teknik adam Nedim Akbulut ile yola devam etme kararı aldıktan sonra başlattığı transfer hamlesinde, genç futbolcuları da bünyesine katıyor.

banner619
Spor 02.09.2021, 14:05 02.09.2021, 14:45
525
YETENEKLİ GENÇLERE DE ŞANS TANINIYOR

Geçtiğimiz dönem sıkıştırılmış Bölgesel Amatör Lig play- off maçlarında son dakikalarda kaçırdığı 3. Lig şansını, bu sezona taşıyan Çilimlispor transfer çalışmalarına hız verdi.

Tekrar göreve devam kararıyla anlaştığı Teknik Sorumlu Nedim Akbulut’un isteği doğrultusunda gerekli mevkilere futbolcu transferlerine devam eden Çilimlispor, yeni isimleri de kadrosuna katmaya devam ediyor.

Dış transferde olduğu kadar iç transfere de önem veren, yeşil- beyazlı ekip, ayrıca kadrosunda gençlere de şans tanıyor. 

Çilimlispor, son olarak Gaziantep alt yapısında yetişen Gaziantep ANK Spor’ dan 2002 doğumlu orta saha oyuncusu Kadir Yalçınkaya’yı da kadrosuna dahil etti.

Çilimlisor ayrıca geçen sezonda kadrosunda bulunan genç yetenekli futbolcular olan 2000 doğumlu kaleci Okan Turna, 2001 doğumlu orta saha oyuncusu Kadir Dursun ve 2003 doğumlu kanat oyuncusu Yiğit Efe Demir ile tekrar anlaşarak renklerine bağladı.

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (0)