banner851

banner614

YETKİ DÜZCESPOR'DA

banner619

Düzcespor Erzin Belediyespor maçında bayan taraftarların maça alınmadığı tartışmaları sonrasında Düzce Gençlik spor il müdürlüğü yetkinin Düzcespor'da olduğu açıklamasını yaptı.

banner846
Spor 08.09.2015, 15:47
1397
YETKİ DÜZCESPOR'DA
banner844
Bayanların neden maça alınmadığı yönündeki çıkan habere Gençlik spor il müdürlüğünden açıklama geldi.Açıklamada Stadın Düzcespor kulübü tarafından kiralandığını ve bayanların ücretsiz stada girmesinin  kararının Düzce gençlik spor il müdürlüğünün elinde olmadığı Düzcespor'un elinde olduğu bildirildi.Düzcespor kulübü Müdürü Hüseyin Özcan  ile yapılan telefon görüşmesinde Düzcespor yönetimin böyle bir kararı yok ama Düzcespor yönetimi böyle bir karar alırsa Düzceli Bayanlar maçlara ücretsiz girebilir dedi.
Yorumlar (2)
Düzceli 6 yıl önce
Düzceden git gide nefret etmeye başladım 2 maç oynadık kendi sahamızda ve 2 sindede yapılmadık olay edilmedik küfür ve kavga kalmadı. Yazıklar olsun, birde bayanları almamışlar al ki belki utanıp küfür edemez kavga edemezler ama nerde o zihniyet.
ayıp 6 yıl önce
Heryerde bayan olarak maça girmiş biri olarak bu hafta sonu Düzce stadına geldiğimiz 5 bayan arkadaşları maça giremedik kapıdan döndükten bu olay bir tek Düzcedeki var yok yetki diğer illerde bu yokta Düzcedeki var öncü ye teşekürler.
15°
az bulutlu