banner851

banner614

YIĞILCA SEZONU MUTLU BİTİRİYOR

banner619

15 Temmuz Amatör Süper Ligi’nde bitime bir hafta kala 5.sırada yer alan Yığılcaspor’da başkan Muzaffer Yiğit takımdan memnun.

banner846
Spor 12.04.2017, 11:59 12.04.2017, 17:58
607
YIĞILCA SEZONU MUTLU BİTİRİYOR
banner844
15 Temmuz Amatör Süper Ligi’ni Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı ile yapacağı maç ile tamamlayacak olan Yığılcaspor’da başkan Muzaffer Yiğit takımını başarılı buldu.

Oynadığı 25 maçta 45 puan alarak ligde 5.sırada yer alan fakat ligin en golcü üçüncü takımı konumunda yer alan Yığılcaspor’da Kulüp Başkanı Muzaffer Yiğit takımı kendilerinin gözbebeği olduğunu ifade etti. Kendisi olduğu sürece Yığılcaspor’un her yıl daha iyiye gideceğinin sözünü veren Yiğit, kendilerinden bütçeli takımlara karşı elde ettikleri sonucu başarı olarak nitelediklerini ifade etti.

Yiğit, başarıda oyuncuların ve teknik ekibin payının büyük olduğunu vurgularken önümüzdeki sene daha iyi olmak zorunda olduklarını, şampiyonluğa oynayacak bir takım yapacaklarını söyledi. “Artık Yığılcaspor olarak bölgesel ligde oynamak istiyoruz bunu Yığılcaspor taraftarı istiyor biz de.” diyen Yiğit,  sezon başında yönetim kurulu ile istişare yaparak planlamalarını yapacaklarını söyledi.
Yorumlar (2)
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Ya arkadaş sen önce süper amatörü bi geçte bala gelirsin. Kaynaşlı sildi süpürdü alayınızı:)))
Kazım karabekir 4 yıl önce
Oynayın tabi ya akçakoca oynadıda ne oldu bide siz oynayın