banner851

banner614

YIĞILCASPOR SİL BAŞTAN

banner619

Düzce Amatör Liginin takımlarından olan Yığılca sporda kuruluşundan bu güne kadar süre zarfında olmadığı kadar bu sezon farklı bir transfer gerçekleşiyor. Bu yıl süper amatörde Yığılcaspor zirveye en yakın takım olduğunu gösteriyor.

banner846
Spor 31.07.2015, 09:24
1772
YIĞILCASPOR SİL BAŞTAN
banner844
Yığılcasporun bütün sorumluluğunu alan ve takımın fahri kulüp başkanlığını yürüten Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ile Yığılcaspor daha farklı olacak gibi görünüyor. Sezon hakkında görüşlerini aldığımız Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit Yığılcasporun varlığı ve başarısı her Yığılcalı vatandaşımız gibi şahsım içinde çok önem arz ediyor. Bu uğurda hiç bir fedakarlıktan kaçınmadık.
Yeni sezon için yapılan transferler hakkında konuşan Başkan Yiğit; “Teknik ekibimizin önerisi doğrultusunda takıma ciddi destek sağlayacak oyuncularla anlaşma sağladık. Yeni yapılan transferlerin uyum problemi yaşamayacağını düşünüyorum. Bu transferler ile hem seyir yönü yüksek hem de kaliteli bir takım oluşturmuş olduk. Başarı elbette bir takımın ana hedefi bizde başarılı olmak için çaba gösteriyoruz. Hem Yığılca’mıza gelecek hakemlerimiz hem de rakip takımlar ve rakip takım taraftarlarımıza en iyi biçimde ev sahipliği yapmak istiyoruz. Bizim Kulüp olarak ana hedefimiz centilmenlik içinde bir lig olması. Yeni transferlerin listesini açıklayan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit 2015 - 2016 futbol sezonunun tüm futbol camiasına hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.
 
Yığılcasporun Yeni transferleri şu şekilde....
 
* Kerem HÜDAVERDİ---- Ferizlispor ( 1990 )
* Hüseyin KAMAL------ Pamukovaspor ( 1988 )
* Oğuz BAK ---------  Ferizli Karadenizspor ( 1990 )
* Semih AYDIN ------- Kocaalispor ( 1989 )
* Sadullah ESEN ----- Kocaalispor ( 1991 )
* Emrah ÇAPKINLAR --- Söğütlüspor ( 1989 )
* Sinan KOÇ --------- Sakaryaspor ( 1995 )
* Selçuk BEKTAŞ ----- Düzce Sivrikayaspor ( 1984 )
* Serkan KAYA -------  Hendek Akovaspor ( 1995 )
Yorumlar (5)
düzceriyorsunuzeli 6 yıl önce
yıgılcadaki gençlere gelince para yok yol parasını dahi az v
SEYİRCİ 6 yıl önce
BU TAKIMA TRANSFER OLAN SAKARYALI OYUNCULAR NE VERİCEKLER MERAK EDİYORUM HERSENE SAKARYADAN OYUNCU GELİYOR KÜMEDE ZOR KALIYORUZ ANLIYAMIYORUM YİNEDE BAŞARILAR DİLERİM
yığılca gençlik 6 yıl önce
sana gençlik olarak hayranız yığılcamızın iftiharı göznuru canım abimiz yiğitler yiğiti başkanımz
taratar 6 yıl önce
sanada bu yakışırdı büyük başkan
ALİCAN 6 yıl önce
BU FUTBOLCLAR CENTİLMENE BENZİYORLAR.
16°
kapalı