banner851

banner614

YILAN HİKAYESİNE DÖNEN FUTBOL SAHASI

banner619

8 sezondur Bölgesel Amatör Ligi (BAL)’ nde ilimizi temsil eden Beyköy Belediyespor sahasını yaptıran firma, sahayı 10 gün içerisinde bitireceğini söyledi.

banner846
Spor 28.10.2017, 15:08
631
YILAN HİKAYESİNE DÖNEN FUTBOL SAHASI
banner844

2015 yılında ihaleye çıkan Beyköy sahası nihayet 10 gün içerisinde biteceği ve faaliyete geçeceği öğrenildi. Beyköy sahasında kum çalışmaların bittiği granül çalışmasına başlandığı görüldü.

Gölyaka sahasının da çok küçük çalışmaları kaldığı, kısa sürede sahanın biteceği öğrenildi. Çilimli sahasının ise ihaleye çıkacağı ve bu ihale sonucunda 2018-2019 futbol sezonuna yetiştirileceği bilgisine ulaşıldı.

Diğer yandan Düzce Belediyesi’nin, Şıralık’da yaptığı tesis ve futbol sahasının çalışmalarının tüm hızıyla devam etiği ve yeni sezona yetişeceği öğrenildi.

Yorumlar (3)
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Kral 82
abdullah ilhan 4 yıl önce
beyköyün sahası istense 2-3 yıl önceden bitirilirdi istanbuldaki köprüyü 2 yılda bitirdiler nedense beyköyün bal liginde olmasını istemediklerinden ve bilerek bu duruma sokuldu gençlerin geleceği için bal ligine devam edilmek zorunda
MAĞDUR 4 yıl önce
ABİ YA AMMA ABARTMIŞSIN, BU SAHAYI YAPAN FİRMA SİZİN BAL LİGİNDE OLMANIZDAN RAHATSIZ MI YANİ NE ALAKASI VAR. SENİN BAL LİGİNDE OLUP OLMAMAN FİRMAYI NE İLGİLENDİRİR. AH ABİM BENİM YA. BU MAĞDUR EDEBEİYATI NİYE.