banner851

banner955

YILDIRIM: DÜZCE BENİM İÇİN ÖZEL BİR ŞEHİR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Fenerbahçe Spor Kulübünün 20 yıl başkanlığını yapan, çocukluğu Düzce’de geçen Aziz Yıldırım’ı ağırladı. Düzce’deki yatırımları inceleyen Yıldırım, Başkan Özlü’ye kente yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

Spor 12.10.2021, 18:47 12.10.2021, 18:50
5159
YILDIRIM: DÜZCE BENİM İÇİN ÖZEL BİR ŞEHİR

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski başkanlarından Aziz Yıldırım, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün davetlisi olarak Düzce’ye geldi. Çocukluğu Düzce’de geçen ve kente yaptığı desteklerle Düzceliler tarafından sevilen Aziz Yıldırım, Başkan Özlü’yü ziyaret etti.

Başkan Özlü’nün talebi üzerine belediye meclisinin de onayı ile yeni açılan bir bulvara adının verilmesinden dolayı teşekkür eden Yıldırım, spor kampüsü çalışmalarının ve Spor Akademisi ile amatör sporcuların yetiştirilmesine ön ayak olunmasını önemsediğini kaydetti.

Yıldırım, Başkan Özlü’nün spor tesisleri açısından vizyoner ve spora bakış açısının da takdire şayan olduğunu kaydederek “ Düzce benim için özel bir şehir. Burada büyüdüm ve burada spora başladım. Düzce’nin spor ile anılması bizleri mutlu eder. Adımın bir bulvara verilmesi de beni ayrıca gururlandırdı” şeklinde konuştu.

"HER ZAMAN YANIMIZDA"

Başkan Özlü, Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım'ın her zaman Düzceliler’in yanında olduğunu hatırlatarak, "Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ise Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım’ın Düzce’ye ve Düzce’nin spor camiasına kattığı değerin önemli olduğuna dikkat çekerek, “Fenerbahçe Spor Kulübü’nün efsane başkanlarından Aziz Yıldırım'ın ziyaretinden büyük memnuniyet duydum. Kendisi ihtiyaç duyduğumuz her anda Düzce'nin yanında. Kendisinin döneminde hizmete giren Fenerbahçe Topuk Yaylası tesisleri de Düzce'mizin tanıtımı açısından çok önemli. Kendisine Düzce'mize yaptığı yatırımlar ve verdiği önemden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

"SPOR İLE GELECEĞE YATIRIM YAPIYORUZ"

Düzce'de spor yatırımlarının devam ettiğin de kaydeden başkan Özlü, "Düzce’mizi spor şehri haline getirmek için çalışıyoruz. İlimizdeki çocuk ve gençleri spora yönlendirmek için paydaş kurumlarla Spor Akademisi’ni kurduk. Binlerce çocuğumuz spor yapmaya başladı. Böylelikle alt yapımızı da güçlendiriyoruz. Diğer yandan Şıralık bölgemizi spor kampüsü haline getiriyoruz. 10 bin kişilik stadyum yapıyoruz. Şu anda yedek stat yapılıyor, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları yapılacak. Düzce’mizin adı spor alanlarından daha çok duyulacak. Spor ile geleceğe yatırım yapıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, daha sonra MSM ve kendi adına açılan bulvarı ziyaret etti.

banner844
Yorumlar (7)
VATANDAŞ 1 yıl önce
Aziz başkan gel düzceye sen başkan ol sen kurtarırsın bizi.
HAS DÜZCELİ 1 yıl önce
AAA BAKAN ÖZLÜ YAZMAMIŞSINIZ KIRILIR SONRA BAŞKANIMIZ...
cfd 1 yıl önce
bu av. arkadaşın olayı nedır . ilde girebileceği her kareye girmeye çalışıyor
can 1 yıl önce
SAYNIN BASKAN 10 BIN KISILIK SITAT DÜZCEYE YAKISMAZ SAKARYAYA BAKIN GÖRÜN ILERIYI DÜSÜNÜN YAPIN 20 BIN KISILIK YUVARLAK ÜSTÜ KAPALI MODERN SITAT YAPIN ILERIYI BDÜSÜNÜN SAKARYA YA BAKIN NASIL SITAT YAPILDI
T
Atınç 1 yıl önce
Hoş Geldin Efsane Başkan Memleketine...
Galatasaraylı 1 yıl önce
Bir Galatasaraylı olarak gidişiniz çok üzücüydü. Daha zengin Koç aday olunca taraftar büyük nankörlük yaptı size . Neyse öğreniyorlar yavaştan Fenerliler bu işlerin sadece parayla olmayacağını
Kral 1 yıl önce
Seviyorum seviyoruz seni büyük başkan düzcemize çok şey verdin hakkın büyük düzce de hakkın büyük başkanım sen bizim bizim büyük başkanımız Aziz Yıldırım başkanımıssin büyük büyük başkan Aziz Yıldırım
Yeni Sayımız