banner851

banner955

YILIN PERSONELİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Necla Pekolcay Yurdu’nda çalışan güvenlik görevlisi Akın Keskin (38), yılın personeli seçildi. Koronavirüs sürecinde yurt dışından getirilen vatandaşlarımız döneminde göstermiş olduğu üstün hizmetten dolayı takdir kazanan Akın Keskin, İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından ödüllendirildi.

Spor 15.03.2021, 10:20 15.03.2021, 10:25
449
YILIN PERSONELİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

2 yıldır güvenlik görevlisi olarak çalışan Akın Keskin, koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt dışından getirilerek Necla Pekolcay Yurdu'nda karantinaya alınan vatandaşlarımız döneminde göstermiş olduğu üstün hizmetten dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından yılın personeli seçildi.

İl Müdürü İsa Yazıcı, "Biz her yıl yılın personeli olarak bir arkadaşımızı seçiyoruz. Bu yıl da Akın arkadaşımızı seçtik. Akın Keskin’i seçmemizin sebebi koronavirüs sebebiyle yurtdışından yurtlarımıza gelen vatandaşlarımız döneminde göstermiş olduğu özveridir. Günlerce evine ailesinin yanına gitmedi. Biz de bundan dolayı Akın kardeşimizi yılın personeli seçtik." dedi.

Yorumlar (3)
Cafer 2 yıl önce
Emekci insanları Körü körüne 1 kuru çicek ve Demir yıgını gibi Plaketlerle ödüllendirmeyin ödeneklerinizden 1 Maaş ikramiye verinki samimiyetleriniz göz önümde olsun!!!
Neye göre kime göre? 2 yıl önce
Neye göre kime göre?büyük saygısızlık her yıl veriliyormyuş henüz bir yıl olmuş 25 yılını vermiş insanlar var pandemide bütün birimler çalıştı kobay gibi öne sürüldü neymiş yılın personeli yemezler arkadaşlık bağı olmasın bu işte ?
sporcu 2 yıl önce
KESİNLİKLE akp LİDİR..
Yeni Sayımız