banner851

banner955

Yönetim Devre Arasına Kadar Devam

Düzcespor yönetim kurulu yaklaşık 4 saat süren toplantının ardından görüştüğümüz başkan mustafa yılmaz ocak ayında durum değerlendirmesi yapacaklarını söyledi.

Spor 08.12.2009, 18:39
207
Yönetim Devre Arasına Kadar Devam
banner1032

Düzcesporun orhangazi deplasmanında aldığı 2-1 lik galibiyetin ardından istifa edeceğini açıklayan Başkan Mustafa Yılmaz son yönetim kurulu toplantısı sonrasında ocak ayında durum değerlendirmesi yapacaklarını söyledi.
İstifayla ilgili kararını daha önceden aldığını dile getiren yılmaz 4 saate yakın süren yönetim kurulu toplantısının ardından canlı yayın sportmence programına telefon bağlantısıyla katılarak istifa konusunu görüştüklerini yönetim kurulunun önümüzde önemli maçlar var şu aşamada her hangi bir istifa takıma zarar verir görüşünün ortaya çıktığını söyledi.
Yönetim kurulu üyelerinin İlk etap müsabakalarının bitmesine 4 maç kaldı. Bu maçlar oynansın ondan sonra yeniden toplanıp genel bir durum değerlendirmesi yaparız ve Düzcesporun geleceği için en hayırlı kararı alırız. Şu anda istifa gibi bir durum takımı olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle Ocak ayını bekleyelim. Sonra karar verelim görüşünün benimsendiğini belirtti.

banner844
Yorumlar (0)
22
açık