banner851

banner955

“YÖNETİM İVEDİ OLUŞTURULMALI”

Düzcespor’un eski basın sözcüsü Taner Met haber merkezimize önemli açıklamalar yaptı.

Spor 13.06.2017, 11:27
730
“YÖNETİM İVEDİ OLUŞTURULMALI”

Düzcespor eski basın söcüsü Taner Met, kongrede aday çıkmayınca Düzcespor’un, divan kurulunda bulunan Selahattin Kudu, Bayram Ali Kubilay ve İsa Eser’e kaldığını söylerken. Divan kurulu üyelerinin 15 gün içersinde yeni yönetim kurması gerektiğini söyleyen Met, kurulmadığı takdirde Düzcespor’un kayyuma teslim edileceğini belirtti.

Met, “Bu durumu düşünerek Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in çok ivedi bir şekilde yönetimi oluşturması gerekiyor. Oluşmaması halinde Düzcespor açısından hiç de iyi olmayan sonuçlar ortaya çıkacaktır.” dedi.

Düzcespor eski basın sözcüsü Taner Met birçok oyuncunun kongreyi beklediğini söylerken yeni gelecek yönetim kurulunun oluşması halinde Düzcespor’un iskelet kadrosu korunacağını, yönetimin geç oluşması veya oluşmaması halinde ise birçok oyuncunun gideceğini ifade etti. Met son olarak, Düzcespor’un sezon içersinde çok iyi bir sinerji yakaladığını ve bu sinerjinin devem etmesi gerektiğini belirterek bu taraftar bunu hak ediyor diye konuştu.

banner844
Yorumlar (1)
Spor 5 yıl önce
Guclu bir yonetim kurulu hazirlaniyor aldigimiz sehir efsanelerine gore liste belediye baskanina sunulucakmis hayirlisi olsun